LENNA OMA SÜGISEL ILMUVAST KOLMANDAST PLAADIST: MA LOODAN, ET KOOSTÖÖ RAUL OJAMAAGA EI LÕPPE SELLE ALBUMIGA

Kolmapäeval ilmus Sony leibeli Made In Baltics alt Lenna uus lugu “Kolm korda”, mida saab kuulata Spotifyst. Tegemist on Lenna sügisel ilmuva kolmanda kauamängiva avasingliga, mille lauljatar kirjutas koos Ewert Sundja ja Raul Ojamaaga. Täna andsid Lenna ja Raul intervjuu Raadio 2-le ning esitasid live’is ka uut laulu.

Lenna omanimeline debüütalbum ilmus 2010. aasta maikuus koos Vaiko Eplikuga, millele tuli 2013. aasta novembris järg Mihkel Rauaga (pealkirjaga “Teine”). Praegu on siis koos Raul Ojamaaga tegemisel kolmas plaat, mis näeb Sony plaadifirma alt ilmavalgust sel sügisel. “Ma loodan, et see Rauli periood ei lõpe selle ühe albumiga ja ma pean umbes nelja aasta pärast endale jälle uue mehe otsima,” naeris Lenna.

Koostööst Raul Ojamaaga kõneles lauljatar R2-s järgmist: “Ma olen päris pikka aega võtnud hoogu ja mõelnud, et kellega ja mida teha ning kuhu suunda minna. Rauli peale hakkasin mõtlema siis, kui ma kuulsin Siiri Sisaski viimast albumit [2016. a. ilmunud helikandja “Kuristi kohal” produtsentideks olid Konstantin Tsõbolevski ja Raul Ojamaa – MP]. Sealt läks see mõte nii-öelda idanema. Koos Toomas Olljumiga arutasime seda asja, et kuidas ja kellega võiks ühte kampa minna ja Raul oli selle kõigega nõus.”

Kui Raadio 2 saatejuht Erik Morna palus Raul Ojamaal Lennat ja Siirit võrrelda, kommenteeris muusik, et Siiri Sisask on justkui ürgnõid ning Lenna haldjalikum.

Värske laulu “Kolm korda” esmaesitlus live’is toimus singli ilmumise kuupäeval, 6. juunil Käsmus, kus Lenna esines koos Estonian Voices’iga.

Lõpetuseks päris Erik Morna sedagi, miks endise menubändi Vanilla Ninja uuel torbikjäätisel pole peal bändi pilti, ainult logo. Sellele ei osanud Lenna kahjuks vastata: “Kusjuures ma üldse ei tea, ma ei ole näinudki et on uus torbikjäätis.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.