RAADIOS SKY PLUS KÕLAS ESMAKORDSELT ELINA BORNI JA JÜRI POOTSMANNI DUETT “JAGATUD SALADUS”

Raadio Sky Plus hommikuprogrammis olid täna külas Elina Born ja Jüri Pootsmann, et tutvustada oma ühist singlit “Jagatud saladus”, mis ilmub ametlikult reedel, 1. juunil.

Elina on eesti keeles laulnud varemgi, kuid tegu on tema esimese emakeelse singliga. “Eesti keel on väga ilus keel ja mul on see mõte mõlkunud peas juba üle aasta, et tahaks muutust,” rääkis lauljatar.

Jüri lisas, et “Jagatud saladus” ei ole puhtalt kodumaine laul, selle autorid on pärit Rootsist ja Soomest.

Intervjuud & uut singlit saab kuulata siit (lehe allosas hakkab automaatselt mängima Sky Plusi hommikuprogrammi kolmas saatetund, intekas algab 3. minutil, laul “Jagatud saladus” stardib 10 min. 24 sek.).

Portaalile Sky.ee antud videointervjuus kommenteeris Jüri, et otsus teha koos Elinaga ühine singel tuli sellest, et Elina liitus hiljuti plaadifirmaga Universal Music, mille artist on ka tema ise. “Mõtlesime, et oleks tore suvesingli jaoks jõud ühendada,” ütles noormees.

Nii Elina kui Jüri tõdesid usutluses, et Elina hääl kõlab eesti keeles lauldes teistmoodi.

Duett “Jagatud saladus” ilmub ametlikult reedel, 1. juunil ning live-esituses on võimalik seda kuulda “Eesti otsib superstaari” finaalis, mis toimub 3. juunil Saku Suurhallis!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.