ILMUS TRAFFICU UUS SINGEL “VEAD” KOOS TANTSULISE MUUSIKAVIDEOGA. BÄNDILT ON OODATA KA ALBUMIT!

Ansambel Traffic

Foto: Jake Farra

Ansamblil Traffic ilmus uus singel “Vead”, millele filmiti ka tantsuline muusikavideo. Loo autoriteks on Stig Rästa, Fred Krieger ning Vallo Kikas.

Muusikavideo filmimiseks oli kasutada seitsmetunnine ajavahemik Coca-Cola Plazas, sel ajal kui kinouksed tavaliselt suletud on.
“Lapselikult põnev oli öises kinos kogu tiimiga ringi liikuda, teades, et seal oleme vaid meie. Samal ajal oli kuklas teadmine, et peame kogu materjali kindla aja jooksul ära filmima või vastasel juhul ei saa video valmis,” sõnas Trafficu solist Silver Laas.

“”Vead” räägib tegelikult sellest, kuidas üksteise kiiksude ja eripäradega, soovide ja huvidega paremini toime tulla, neid arvesse võtta ja rõhub sellele, et üksi ei ole parem,” ütles üks laulu autoreist, Stig Rästa.

“Me kipume teinekord unustama, et keegi meist pole ideaalne ja ei näe suurt pilti, kus tahes-tahtmata tullakse üksteise soovidele vastu, et kõik laitmatult toimiks,” märkis Silver. “Olgu see siis näiteks kasvõi plaadi tegemine,” lisas Laas naerdes, mainides, et Trafficul on aasta lõpu poole ka uus kauamängiv ilmumas.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.