NOORTEBÄND 2018 ALUSTAB LIVE-KONTSERTIDE SARJA!

Foto: Raido Vint

Noorte muusikute aasta tippsündmus Noortebänd lükkab paralleelselt demovooruga käima ka live-kontsertide sarja. Juba sel laupäeval, 28. aprillil toimub NO99-s esimene Noortebändi live, kus üles astuvad andekas singer-songwriter Inger ja Noortebänd 2016 võitja The Notes.

Noortebänd on Eesti muusikamaastikku rikastanud juba 18 aastat. Just seepärast otsustas Noortebändi meeskond tuua kokku viimaste aastate edukamad kollektiivid, et anda neile taaskord võimalus esineda konkursi nime alt. Otsa teeb lahti eelmisel aastal osalenud Inger ja Noortebänd 2016 võitja The Notes.

“Kuna kevad on konkursi mõttes rahulikum aeg ning inimestele otsest muusikaelamust me ei paku, siis seekord mõtlesime, et teeme teisiti ning esitleme viimaste aastate ägedamaid kollektiive Noortebänd 2018 live-õhtutel,” tõdeb Noortebändi peakorraldaja Märt Truman.

Noortebänd 2018 koostöös Kinemaga premeerib võitjat magusa peauhinnaga, mille väärtus on ligi 3500€. Võitja saab võimaluse külastada Gröningenis toimuvat Eurosonic Festival 2018 ning salvestada kvaliteetne EP.

Noortebänd 2018 demovoor on avatud ning kõikidel kuni 26-aastastel muusikutel on võimalik kandideerida kuni 21. maini. Demoloo saatmiseks vajuta SIIA!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.