EESTI ALBUMITABELIT ASUS ESMAKORDSELT JUHTIMA ORELIPOISI PLAAT “SÜNNIPÄEV”

Erik Morna avalikustas täna Raadio 2-s värske Eesti albumitabeli, millest selgub, et eelmisel nädalal osteti kõige rohkem Orelipoisi uut helikandjat “Sünnipäev”.

8-aastase pausi järel ilmunud Jaan Pehki ehk Orelipoisi kolmas heliplaat “Sünnipäev” sisaldab viimase kümnendi vältel loodud muusikapalasid. Salvestused on toimunud Türil, Tartus ja Tallinnas, abis Silver Lepaste, Vaiko Eplik, Lauri Liivak ja Siim Mäesalu. Masteri tegi Lauri Liivak, kujundamisega majandas Marti Laurimaa ning plaadi toimetajaks on Vaiko Eplik.

Eesti albumitabeli teisel positsioonil püsib Eesti Kullafondi kogumik kollektiivi Kaunimate Aastate Vennaskond lauludega ja kolmandal platsil on samuti üks kogumikplaat, millel teevad häält Ivo Linna, Mait Maltis, Tarmo Pihlap, Mati Nuude ja paljud teised. Viisiketas kannab nime”100 armastatud Eesti laulu”.

Uusi tulijaid seekord esikümnes pole, ainsa taastulijana jõudis kümnendale kohale Vaiko Epliku 2012. aastal avaldatud “Varielu”, mis ilmus hiljuti taas vinüülil.

Edetabelit aitavad Raadio 2-l kokku panna Tallinna poed Lasering ja Terminal ning üle-eestilised ketid Apollo ja Rahva Raamat.

R2 Eesti albumitabel (9. aprill):

1 (3) Orelipoiss “Sünnipäev”
2 (2) Kaunimate Aastate Vennaskond “Eesti Kullafond”
3 (1) Erinevad esitajad “100 armastatud Eesti laulu”
4 (4) Patune Pool “Tõmban su hoovi”
5 (8) Leslie Da Bass “Koridorid”
6 (5) Erinevad esitajad “Eesti megamix 100”
7 (7) Kihnu Virve “90”
8 (6) Judas Priest “Firepower”
9 (10) Zetod “Lätsi liina”
10 TAAS Vaiko Eplik “Varielu”

Esikümnest väljas: Miljardid “Kunagi läänes”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.