IVO LINNA ON RAADIO ELMAR EDETABELI ESIKOLMIKUS LAUSA KAHE LOOGA

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis on kolmandat nädalat järjest esinumbriks Ivo Linna esitatud pala “Esimene armastus”, mille autoriteks Rainer Michelson ja Urmas Jaarman. See pole aga veel kõik – oma 27. (!) tabelinädalal tõusis pronksmedalile Ivo eelmine singel “Saame kokku”.

Mõlemad laulud pärinevad Iffi 2017. aasta oktoobris ilmavalgust näinud plaadilt “Suur loterii”, mis juhtis eelmisel sügisel viiel nädalal Eesti albumitabelit.

Igaljuhul, Ivo kahe laulu vahele mahub Elmari värske pingerivi esikolmikus vaid Ott Leplandi popballaad “Aeg”, millele kuulub kolmandat korda järjest hõbemedal ja eks näis, kas Oti singel suudab Ivo Linna omadele veel vastu hakata. Korra (17. märtsil) on “Aeg” juba tabeli vallutanud.

Uute tulijatena jõudsid seekord esikümnesse Zetode “Kiä külv orgo orasõ” (#5) ja Anne Veski uus lugu “Veereb, aeg nii veereb” (#6).

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (7. aprill):

1 (1) [5] Ivo Linna “Esimene armastus”
2 (2) [7] Ott Lepland “Aeg”
3 (5) [27] Ivo Linna “Saame kokku”
4 (3) [12] Trad.Attack! “Kabala”
5 UUS [1] Zetod “Kiä külv orgo orasõ”
6 UUS [1] Anne Veski “Veereb, aeg nii veereb”
7 (4) [13] Smilers “Anna mulle tuld”
8 (6) [9] Jüri Pootsmann “Vihmapiisad päikest täis”
9 (8) [3] Leslie Da Bass feat. Evelin “Elastiknaine” Võigemast “Naine”
10 (7) [2] Etnopatsy “Kodu”

Tabelist väljas: Revals “Kirjad ääremaalt”; Krunks More “Nii õnnelik!”.

Võimalikud uued tulijad järgmiseks pingereaks: Margus Vaher & Peter Põder “Sinuga”; Krunks More “Hoplaa”.

Täpselt aasta tagasi tegi Elmari edetabelis tegusid Terminaatori “13 sammu”, kaks aastat tagasi Curly Stringsi “Hommik” ning aastal 2015 Elina Borni ja Stig Rästa “Goodbye to Yesterday”.

1 vastus

  1. 8. apr. 2018 @ 10:07

    […] Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis on kolmandat nädalat järjest esinumbriks Ivo Linna esitatud pala “Esimene armastus”, mille autoriteks Rainer Michelson ja Urmas Jaarman. See pole aga veel kõik – oma 27. (!) tabelinädalal tõusis pronksmedalile Ivo eelmine singel “Saame kokku”. Mõlemad laulud pärinevad Iffi 2017. aasta oktoobris ilmavalgust näinud plaadilt “Suur loterii”, mis juhtis eelmisel sügisel … Loe edasi IVO LINNA ON RAADIO ELMAR EDETABELI ESIKOLMIKUS LAUSA KAHE LOOGA → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: