NOËP JA ÜENSO KULTUURIKATLAS

NOËP (Foto: Merili Reinpalu)

31. märtsil toimus Kultuurikatlas elektroonilist popmuusikat viljeleva NOËPi ühiskontsert ÜENSO-ga, millele tänu piletite kiirele läbimüügile korraldati lisakontsert 1. aprilli õhtul.

Kontsertidega tähistas NOËP oma kolmeaastaseks saamist ning nädala eest ilmavalgust näinud esimese EP “Heads In The Clouds” väljaandmist, millel kõlavaid laule muu hulgas ka kontserdil kuulda sai. Mõlemad õhtud algasid ja lõppesid TIKS-i plaadikeerutustega, mille võtsid üle Mick Pedaja ja tema kaasa Angeelia Maasiku musitseerimine ning rahva soojendamine.

Peaesineja NOËPi kontsert oli jagatud kahte ossa, millest esimese täitis ta peamiselt ise ning teises lõi kaasa Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester koos peadirigent Jüri-Ruut Kanguriga. Just tänu ÜENSO abile said eriti omapärased kuued ja kõlad nii mõnedki uued ning vanemad hitid, muu hulgas “Jennifer Lawrence”, verivärskelt EP-lt pärit “New Heights”, Sander Mölderiga kaaskirjutatud ning koos esitatud “San Francisco” ning Jonas Kaarnametsa kitarrimängu ja Oliver Rõõmuse trummikäsitsuse saatel kõlanud “Golden”. Lugude parimale kõlavusele aitasid õhtu jooksul nii mõneski loos kaasa ka lauljatarid Anett Kulbin ning Angeelia Maasik.

Kogu elamusele lisasid värvi meisterlikult kokku pandud taustaks jooksvad videoinstallatsioonid, mille temaatikad varieerusid õdusa tähistaeva efektidest Luule Komissarovi tantsulise plaadikeerutuse interpretatsioonini. Kõigil, kel väljamüüdud kontsertidele pileteid ei jätkunud, oli võimalus kogu Kultuurikatlas tehtud šõud nautida Telia live-kanali otseülekande vahendusel.

Vaata galeriid:

Tekst: Kadi Kivi
Fotod: Merili Reinpalu

1 vastus

  1. 3. apr. 2018 @ 9:20

    […] 31. märtsil toimus Kultuurikatlas elektroonilist popmuusikat viljeleva NOËPi ühiskontsert ÜENSO-ga, millele tänu piletite kiirele läbimüügile korraldati lisakontsert 1. aprilli õhtul. Kontsertidega tähistas NOËP oma kolmeaastaseks saamist ning nädala eest ilmavalgust näinud esimese EP “Heads In The Clouds” väljaandmist, millel kõlavaid laule muu hulgas ka kontserdil kuulda sai. Mõlemad õhtud algasid ja lõppesid TIKS-i plaadikeerutustega, mille … Loe edasi NOËP JA ÜENSO KULTUURIKATLAS → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: