KUULA: ETNOPATSY ÜLLITAS LOO PEALKIRJAGA “KODU”

Etnopatsy

Tänavusel Eesti Laulu konkursil looga “Külm” poolfinaali jõudnud ansambel Etnopatsy avalikustas uue singli pealkirjaga “Kodu”.

Laulu loomiseks lisandus bändi ridadesse ka uus liige Kärt Anton, kes lõi muusikapalale elektroonilise tausta. Lugu kõneleb armastusest oma kodu vastu, ka hetkedel, kui kõik ei ole veel ideaalne, või hinges valitseb vaid igatsus.

Etnopatsy on Elis Loik, Aile Alveus-Krautmann, Kärt Anton.

“Kodu” viisi ja sõnade autor on Aile Alveus-Krautmann; seade: Kärt Anton, Aile Alveus-Krautmann, Elis Loik. Mix ja master: Henrik Veeäär (Likeside Sound); foto: Helin Loik-Tomson.

1 vastus

  1. 9. märts 2018 @ 4:27

    […] Tänavusel Eesti Laulu konkursil looga “Külm” poolfinaali jõudnud ansambel Etnopatsy avalikustas uue singli pealkirjaga “Kodu”. Laulu loomiseks lisandus bändi ridadesse ka uus liige Kärt Anton, kes lõi muusikapalale elektroonilise tausta. Lugu kõneleb armastusest oma kodu vastu, ka hetkedel, kui kõik ei ole veel ideaalne, või hinges valitseb vaid igatsus. Etnopatsy on Elis Loik, Aile Alveus-Krautmann, Kärt Anton. … Loe edasi KUULA: ETNOPATSY ÜLLITAS LOO PEALKIRJAGA “KODU” → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: