MARIA STUART: PLAADI SAIME VALMIS HOOLE JA ARMASTUSEGA

Ansambel Maria Stuart alustab oma esikalbumi “Emotsioonid” tutvustava kontserttuuriga. Kuigi bänd on tegutsenud viis aastat, sai debüütalbum valmis alles möödunud aastal.

“Esimese albumiga läks meil omajagu aega,” arvas bändi solist Liana Kolodinskaja. “Tegime seda rahulikult, aga saime selle lõpuks hoole ja armastusega valmis,” ütles ta.

Maria Stuart mängib hoogsat eestikeelset poprokki, millesse on põimitud mõjutused 1980ndatest ja 1990ndatest ning samas moodsad helivärvid ja ideed. Kontserdituuriga tutvustatakse oma värskeimat loomingut neljas Eesti linnas. Kontsertkohtadeks on Kohvik Sinilind Tallinnas, Kultuuriklubi Tempel Pärnus, Genialistide Klubi Tartus ja Rockiklubi Tehas Viljandis.

Lisaks toetavad eri paigus soojendusbändidena ka omanäoline grupp Von Dorpat ja 2015. aasta Noortebändi konkursi finalist Ol’ Mill.

Ansambel Maria Stuart on Tartu juurtega muusikaline kollektiiv, kel täitub tänavu sügisel viies tegutsemisaasta. Nende esimene singel “Luuraja” avaldati 2014. aastal.

Kontserdid toimuvad 22. märtsil Tallinnas, 23. märtsil Pärnus, 24. märtsil Tartus ja 29. märtsil Viljandis.

Kuula albumi nimilugu “Emotsioonid”:

1 vastus

  1. 8. märts 2018 @ 4:17

    […] Ansambel Maria Stuart alustab oma esikalbumi “Emotsioonid” tutvustava kontserttuuriga. Kuigi bänd on tegutsenud viis aastat, sai debüütalbum valmis alles möödunud aastal. “Esimese albumiga läks meil omajagu aega,” arvas bändi solist Liana Kolodinskaja. “Tegime seda rahulikult, aga saime selle lõpuks hoole ja armastusega valmis,” ütles ta. Maria Stuart mängib hoogsat eestikeelset poprokki, millesse on põimitud mõjutused … Loe edasi MARIA STUART: PLAADI SAIME VALMIS HOOLE JA ARMASTUSEGA → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: