KUULA HEVELI ESITATUD LAULU “SIND MA NÄEN”!

YouTube’i on jõudnud Heveli Veersalu laul pealkirjaga “Sind ma näen”, mis valminud koostöös Marco Margnaga. MuusikaPlaneet võttis Heveliga ühendust, et uurida pisut loo sünni ja ka laulu esitaja enda kohta ning saime põhjaliku tutvustuse. 🙂 

Heveli kirjutas:

“Olen 21-aastane, töötan juba 3 aastat telesaate “Kodutunne” assistendina, samuti kohalikus omavalitsuses noortejuhina.

Muusikaga olen tegelenud väikesest peale. Meil oli selline tore vanaema, kes ise nooti ei osanud, kuid õpetas meid kõiki kuulmise järgi pilli mängima, samuti meeldis talle väga laulda, seega kõik meie koosviibimised ja pikad sõidud möödusid laulu saatel.

Tihe muusikaga tegelemine algas aga sellel hetkel, kui leidsin ema luuleraamatu. Leidsin raamatust väga meeldiva luuletuse, mis kõlas minu peas koos viisiga. Seega sai sellest mu esimene laul. Seda lugu olen esitanud vaid tuttavate ringis, kõik teisedki lood jäid sinna tuttavate ringi. Ei olnud tol ajal plaani midagi suurt ja avalikku teha.

Minu suureks kireks oli ürituste korraldamine. Võin öelda, et minu esimene üritus tõigi mind taas muusikaga kokku. Nimelt sai üritus korraldatud ansambel MaMa’ga. Nende olemus ja kõik muu nende juures andis mulle nii hea emotsiooni! Me oleme ka omavahel Mati Klampiga naernud, et kõik mis minuga toimunud on, on nende süü – et kõik algas tänu neile.

Üritusi korraldades kohtusin toreda ansambliga Ciizud (praegu ansambel Kapriiz), kellega koos sai alustatud siis ansambel Kapriizi loomist. Olin neil algusajal helinaine, sest helimees oleks imelik öelda. Koos oma emaga sai tehtud neile ka mõned lood. Ise olen lugude “Ilus valu” ja “Paha poiss” autor, kui nii võib öelda.

Ja nüüd siis otsustasin ise laulma hakata. Laulan pubides sellises koosseisus nagu ansambel Talent, kuid sooviks oleks kunagi üksi omaloomingut esitama hakata. Nüüdseks on mul kaks lugu. Esimene neist, “Lumised õnnepiisad” sai avaldatud eelmise aasta lõpus, tegemist on mõnusa talvelooga. Uus lugu “Sind ma näen” on moderne poplugu, mis valmis koostöös Marco Margnaga. Ja olen sellega väga rahul! Eks meil kõigil ole hetki, kus tuju halb ja miski ei tundu rõõmu tekitavat, kuid siis tuleb see keegi, keda nähes ununevad kõik mured. On vaid tema ja rohkemat polegi vaja. Eks lugu olegi veidike minu enda seest toimuvast.”

1 vastus

  1. 21. veebr. 2018 @ 1:53

    […] YouTube’i on jõudnud Heveli Veersalu laul pealkirjaga “Sind ma näen”, mis valminud koostöös Marco Margnaga. MuusikaPlaneet võttis Heveliga ühendust, et uurida pisut loo sünni ja ka laulu esitaja enda kohta ning saime põhjaliku tutvustuse. 🙂  Heveli kirjutas: “Olen 21-aastane, töötan juba 3 aastat telesaate “Kodutunne” assistendina, samuti kohalikus omavalitsuses noortejuhina. Muusikaga olen tegelenud väikesest peale. … Loe edasi KUULA HEVELI ESITATUD LAULU “SIND MA NÄEN”! → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: