ANSAMBEL PÕHJA-TALLINN TULI VÄLJA UUE VIDEOSINGLIGA “TAGAVARAPLAAN”

Menubänd Põhja-Tallinn avalikustas pühapäeval värske videosingli “Tagavaraplaan”.

RoudSound Stuudios salvestatud loo autorid on Risto Vürst, Jaanus Saks, Kenneth Rüütli ja Kaspar Raudkivi ning pala pärineb eelmisel sügisel ilmunud albumilt “Alati olemas”.

Bändi ninamees Jaanus Saks kommenteerib: “Üldiselt räägib lugu sellest, et ükskõik, mis valesti läheb või mis probleemidega silmitsi seisad, siis alati leidub sellest väljapääs. Kuna miski ei pruugi alati minna nii nagu arvad või loodad siis tuleb leida tagavaraplaan. 😀

28. jaanuaril filmitud video tegevus toimub kontoris ja Põhja-Tallinna liikmeid näeme järgmistes rollides:

Risto Vürst aka Fate – kontori koristaja, kellele meeldib ettevõtte sekretär Kelly.

Jaanus Saks aka Wild Disease – väga püüdlik töötaja, kes tahab kõike õigesti teha, aga see ei õnnestu kunagi. Ülemus (Kaspar Raudkivi aka Mini) peedistab, näitab kella, graafikud maas. Ontlik karakter – nohik, tennised jalas jms. Keerab arvuti peesse (viirused).

Kenneth Rüütli aka Kenito – kontoritöötaja, kes on tulnud otse peolt. Seljas räsitud peoriietus – ülikond, valge särk. Joob värskenduseks kohvi. Üritab tööd teha, aga see ei õnnestu kuna enesetunne on halb. Tilbendab teiste töötajate juures, kes teda alkohaisude pärast ära ajavad. Proovib end ülemuse eest peita.

Kaspar Raudkivi aka Mini – Ettevõtte tegevjuht, kes karjub töötajate peale. Ta proovib sebida sekretäri, aga saab korvi ja siis vallandab Kennethi, sest tema jälle magab ja oksendab.

Maia Vahtramäe – Eeskujulik nohik. Patsiga IT-naine. Kampsun seljas, pastakas taskus. Proovib parandada Jaanuse pekki keeratud arvutit (floppy diski kasutades).

Loomulikult näeb lisaks räpparitele ja Maiale videos ka Põhja-Tallinna pillimehi.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.