JANNE SAAR: “MINU SOOLOKARJÄÄR ON ALATI PRIORITEET NUMBER ÜKS!”

Aastaid tagasi Ameerikasse kolinud lauljatar Janne Saar viibis sel nädalal Eestis, sest omaaegne menuansambel Nexus esines 12 aasta pikkuse pausi järel 25. jaanuaril toimunud Eesti Muusikaauhindade galal. MuusikaPlaneet võttis Jannega ühendust, et talle mõned küsimused esitada.

Kõigepealt – tere tulemast tagasi Eestisse! Millal siia saabusid ja kui kauaks jääd?

Suured tänud! Olen siin lühikest aega, tulin ekstra EMA pärast ja lendan juba sellel nädalal tagasi.

Millised on Sinu muljed Eesti Muusikaauhindade galast?

Muljed on väga head. Kogu üritus oli väga professionaalselt korraldatud. Nii kifti showd pole ma varem Eesti teles näinud.

Kas see, et Nexus esitas EMA-l oma megahiti “Nii kuum” oli selge algusest peale või kaalusite ka teisi variante?

Meile kahjuks ei antud valida mis lugu esitada. “Nii kuum” oli korraldajate poolt valitud.

Nexuse comeback-ist on olnud väga palju kuulda, kuid Sa pole ka oma soolokarjääri unarusse jätnud – juba 31. jaanuaril ilmub Sinu uus soolosingel “Confession”. Mislaadi looga on tegemist?

Minu soolokarjäär on alati prioriteet nr 1 ja samal ajal kui Nexusega Eestis kontserte annan, plaanin lindistada ka oma järgmist albumit. “Confession” on minu jaoks väga isiklik lugu ja sealt on kuulda ka muusikalist suunda kuhu ma hetkel liigun. Minu suureks kireks on Ladina-Ameerika muusika, eriti Brasiiliast tulnud bossa nova.

Lisaks teed koostööd ansambli Põhja-Tallinn lauljatari Maia Vahtramäega. Kirjutasite koos Maiaga tema sooloalbumi jaoks laule, mis olevat kõik kenasti juba valmis, aga millal salvestamiseks läheb? Kas Sinu häält ka seal helikandjal kuuleb ja millal Maia debüütplaati poelettidele on oodata?

Salvestamisega me juba tegeleme. Kindlasti on kuulda minu häält taustavokaalides ja plaanis on üks lugu ka koos laulda. Millal plaati poest saab, on veel vara öelda. Teeme endast parima, et see saaks valmis sellel aastal.

1 vastus

  1. 28. jaan. 2018 @ 22:18

    […] Aastaid tagasi Ameerikasse kolinud lauljatar Janne Saar viibis sel nädalal Eestis, sest omaaegne menuansambel Nexus esines 12 aasta pikkuse pausi järel 25. jaanuaril toimunud Eesti Muusikaauhindade galal. MuusikaPlaneet võttis Jannega ühendust, et talle mõned küsimused esitada. Kõigepealt – tere tulemast tagasi Eestisse! Millal siia saabusid ja kui kauaks jääd? Suured tänud! Olen siin lühikest aega, … Loe edasi JANNE SAAR: “MINU SOOLOKARJÄÄR ON ALATI PRIORITEET NUMBER ÜKS!”… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: