KA TORMIS EI MURDU: MARJU LÄNIKU “SÜDA SILMADES” ON JÄTKUVALT MUUSIKAPLANEEDI TABELI ESINUMBER

Pühapäevases ETV saates “Prillitoos” oli külaliseks alati särav Marju Länik (vaata saatelõiku siit) ning muuseas tuli juttu sellest, et Otepäält pärit lauljatar on taas tegemas koostööd Henry Laksiga, kes kirjutas talle 2016. aastal loo “Elu Ülikool”. Eks näis, millal nende nimekate muusikute järgmist ühistööd kuulda saab, igaljuhul praegu on kindel kaks asja: 1) Läniku kõige aktuaalsem singel, Eesti Laulul osalev “Täna otsuseid ei tee” on nüüd ka YouTube’is kuulatav ning 2) lauljatari esitatud “Süda silmades” on endiselt MuusikaPlaneedi lugejate koostatud edetabelis esikohal. Juba 14. korda! 🏆

Seekord raputas “Süda silmades” meie gallupit eriti võimsalt, kogudes 35,46% kõikidest häältest. Lauri Laaguse ja Owe Peterselli loodud lugu peesitab pingereas juba üheksateistkümnendat nädalat ning eks näis, mis hakkab juhtuma nüüd, mil tabelit asub ründama ka laul “Täna otsuseid ei tee”.

Muideks, värskesse esiviisikusse on mahtunud lausa kolm Eesti Laul 2018 poolfinalisti. Elina Nechayeva elektrooniline ooperipala “La forza” asub taaskord hõbemedalil, Stig Rästa “Home” pronksil ja Iirise & Agoh “Drop That Boogie” sättis end kenasti viiendaks. Nende vahele mahub veel Anne Adamsi esitatud “Meremustlane” (#4), mis pärit laulja ja lauluõpetaja möödunud sügisesel ilmavalgust näinud albumilt “Läinud aegade mõtted”.

MuusikaPlaneedi TOP 10 #137 (15. jaanuar):

1 (1) [19] Marju Länik “Süda silmades” (35.46%)
2 (2-3) [3] Elina Nechayeva “La forza” (19.5%)
3 (4) [2] Stig Rästa “Home” (15.25%)
4 (2-3) [3] Anne Adams “Meremustlane” (9.57%)
5 UUS [1] Iiris & Agoh “Drop That Boogie” (5.67%)

6 UUS [1] Trad.Attack! “Kabala” (5.32%)
7 (5) [2] Olavi Otepalu “Viimne soov” (3.55%)
8 UUS [1] 5Miinust x Tigran x 372 “Võlg” (2.48%)
9 UUS [1] WATEVA feat. Emily J “My Love 2 U” (2.48%)
10 UUS [1] Karavan & sõbrad “Head uut aastat!” (0.71%)

Tänud kõigile, kes tabeli koostamisel kaasa lõid! Nagu teate, pääseb edasi vaid esiviisik, seetõttu tuli meil hiljuti avaldatud kodumaiste lugude seast leida ka viis uut tulijat. Nendeks on:

  • Maia Vahtramäe “Uni”
  • Marju Länik “Täna otsuseid ei tee”
  • Rainer Ild “I’m Okay”
  • Smilers “Anna mulle tuld”
  • Trevor “Homsed lubadused”

Andke siis neilegi võimalus tipu poole pürgida! 🙂 Gallup asub lehe paremas servas, valida saab maksimaalselt kaks laulu ja tulemused lähevad lukku pühapäeval, 21. jaanuaril kell 23:59! Tuld!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.