AVATI REGISTREERIMINE NOORTE PÄRIMUSBÄNDIDE KONKURSILE

Noorte pärimusbändide konkurss toimub juba teist korda ning eelmise aasta põhjal ootab korraldusmeeskond tihedat konkurentsi. Auhinnaks on võimalus esineda 26. korda toimuval Viljandi pärimusmuusika festivalil, mille teemaks sel aastal “Sajaga!”.

“Eelmise aasta põhjal võin öelda, et pärimusmuusika tulevik on väga põnevas arengufaasis. Ootan juba huviga finaalkontserti, et näha, millised koosseisud on viimase aastaga muusikamaastikule juurde tekkinud,” sõnas Viljandi pärimusmuusika festivali programmijuht Tarmo Noormaa.

Konkursile kandideerida saab 9. jaanuarist 31. märtsini. Osalema oodatakse kõiki kuni 26-aastastest muusikutest koosnevaid pärimusmuusikat viljelevaid ansambleid.

“Noortele on kindlasti suureks motivatsiooniks võimalus esineda Viljandi pärimusmuusika festivali põhiprogrammis, aga vahest magusamgi on ühiselt musitseerida ja nii uusi muusikalisi maailmu avastada,” lisas pärimusbändide konkursi korraldaja Merike Paberits.

Lisaks pärimusmuusika festivali kontserdile saab võitja ka rahalise stipendiumi. Grandioosne finaalkontsert toimub 19. aprillil Viljandis pärimusmuusika aidas, kus noored pärimusmuusikud saavad suurel laval rahvale oma muusikat tutvustada.

Ka üksikud muusikud saavad spetsiaalse registreerumisvormi abil endale ansambli, seega saavad kõik huvilised proovimiseks võimaluse. Vorm on leitav SIIN.

Registreerimisele oodatakse nii üksikuid noori, kellest panna kokku uus pärimusbänd spetsiaalselt pärimusbändide konkursi jaoks, kui ka juba olemasolevaid ansambleid. Täpsem info konkursi kohta asub SIIN.

1 vastus

  1. 9. jaan. 2018 @ 19:18

    […] Noorte pärimusbändide konkurss toimub juba teist korda ning eelmise aasta põhjal ootab korraldusmeeskond tihedat konkurentsi. Auhinnaks on võimalus esineda 26. korda toimuval Viljandi pärimusmuusika festivalil, mille teemaks sel aastal “Sajaga!”. “Eelmise aasta põhjal võin öelda, et pärimusmuusika tulevik on väga põnevas arengufaasis. Ootan juba huviga finaalkontserti, et näha, millised koosseisud on viimase aastaga muusikamaastikule juurde … Loe edasi AVATI REGISTREERIMINE NOORTE PÄRIMUSBÄNDIDE KONKURSILE → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: