ARIADNE NING MARTTI HALLIK TEGID KAVERI ÜHEST ARMASTATUMAST JÕULULAULUST “LET IT SNOW”. HOMME ALUSTAVAD NOORED OMA ESIMEST JÕULUTUURI RAKVERE TEATRIKOHVIKUS

Eesti Laulul tuntust kogunud lauljatar Ariadne ja YouTuber Martti Hallik viivad jõulutunde koos lemmik jõululauludega erinevatesse Eesti paikadesse. Koos kajastavad noored ka oma tegemisi YouTube’i kanalil “Martti + Liina”, millest tulenevalt on neil ühtne ja tugev suhe oma vaatajatega. Suuresti ongi kohad, kus Ariadne + Martti üles astuvad, nende vaatajate valitud.

Ariadne: “Loome oma kontsertidega mõnusa õhkkonna, jagades peale oma lemmik jõululaulude ka naljakaid lugusid enda lapsepõlvest. Olen väga elevil, kuna tegemist on minu esimese tuuriga.”

Martti: “Pikema ajalised vaatajad teavad mind eelnevatest aastatest isegi kui Grinchi, kuid tõesti tunnen, et see aasta tulevad jõulud teisiti. Kui varasemalt pole ma suur jõulude fänn olnud, siis seekord pakub mulle suuremat rõõmu just meie jõulutuur, sest kontserdid on õdusas keskkonnas ja intiimsemad, mis annavad võimaluse suhelda ja sedaviisi jagada jõulutunnet.”

Kontserdipaigad:
06.12.17 – kell 19.00 Rakvere Teatrikohvik
08.12.17 – kell 19.00 Viimsi Huvikeskus
12.12.17 – kell 19.00 Pärnu Endla teatrikohvik
13.12.17 – kell 19.00 Tallinn EKNK Toompea kogudus
14.12.17 – kell 19.00 Viljandi Pärimusmuusika ait
17.12.17 – kell 17.00 Tartu Karlova teater

Piletid eelmüügis Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.