ASHILEVI ANDIS VÄLJA OMA TEISE MUUSIKAVIDEO

Täna, 10. novembril andis oma teise muusikavideo välja Eesti muusikamaastiku üks värskemaid bände Ashilevi. Päikeseline video loole “Addiction” filmiti suve hakul Ashilevi lemmiklinnas Barcelonas ning pakatab värvidest ja Eesti disainist.

Videos on esindatud sellised mainekad Eesti disainerid ning moe-ettevõtted nagu Aldo Järvsoo (Embassy of Fashion), Anu Rieberg, Britta Liisa Brutus, Crystal Rabbit, Kertu Kivisik, Kirke Talu & Anni Kivisto, Kreete Pillenberg, Kärt Hammer, Riina Põldroos, Sirli Pohlak, Adidas, Fankadelik Vintage, Monton ja VIUU.

Muusikavideo režissööriks on nii Eestis kui ka välismaal tunnustatud fotograaf Anrike Piel ning kaamera taga toimetas noor ja andekas Felix Laasme (Hooligan Hamlet).

Ashilevi on Eesti bänd, mis tuli kokku 2016. aastal. Sellest ajast saadik on nad tegelenud originaalmuusika loomisega ning sellele omakorda perfektse sound’i leidmisega.

Bänd toimetab koosseisus Sandra Ashilevi (vokaal), Silver Ulvik (trummid), Viljar Norman (basskitarr) ja Charles Aaron Zobel (klahvpillid).

Kui küsida neilt mis stiili muusikat nad teevad, siis vastavad nad, et eelkõige on see soulful muusika.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.