ELEPHANTS FROM NEPTUNE SUUNDUS TUURILE: NÄITAME, ET EESTIS EI TEHTA AINULT PEERUROKKI

Eesti muusikaauhindadel aasta ansambliks tituleeritud Elephants From Neptune‘i eelmisest, aasta rokkalbumist “Oh No” on juba aasta möödas. Bänd ei istu aga niisama käed rüpes, vaid avaldas kaks uut lugu – “Love Drinks Me” ja “Barricade (Part 1)”.

“Tahtsime oma fännidele sügiseks midagi uut anda,” põhjendas trummar Jon Mikiver, miks avaldati korraga mitu lugu.

Lood salvestati Tartus Clockworki stuudios kahe päevaga. “Oleme vana kooli meediumi meelt ja kuna vinüülil on kaks poolt, siis meie singlil ongi kaasas ka teine lugu,” mainis Mikiver.

Singel “Love Drinks Me” ning selle digitaalne b-pool ehk “Barricade (Part 1)” on hetkel kuulamiseks väljas vaid bändi kodulehel.

“Pole kunagi oma muusikat selliselt presenteerinud, nii oleme justkui “digiajastu moodsad”, kuid saame jonnakalt oma armastust vana kooli vastu üles näidata. Lugusid toetavate visuaalide eest suur tänu August Varustinile,” lisas solist Robert Linna.

November kuulub bändil uue muusika tuurile. Sel nädalavahetusel esinetakse Lätis, Eesti kontserdid toimuvad Pärnus, Rakveres, Tallinnas ja Tartus. “On aeg näidata, et Eestis ei tehta ainult mugavat peerurokki. Eesti väärib midagi teravamat,” lisas bänd ühiselt meelestatult.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.