EESTI HIPHOPI SÕBRAD ON HÄMMINGUS – AZMA TEGI KRIITILISE LOO AROPIST

Räpipundist Hanf Kung tuntud riimiseadja AZMA avaldas möödunud reedel uue soololoo pealkirjaga “Juku Arop (Who Arop Really Is?)”. AZMA süüdistab oma träkis varem Suure Papa esinejanime kasutanud artisti selles, et mees varjab oma tõelist palet. Miks selline lugu sündis?

“Arop on Eesti hiphopi kõige võltsim vend läbi aegade. Ta petab, valetab, manipuleerib ja sahkerdab ja samal ajal naeratab teile kõigile näkku. Kui teil tekib küsimusi et kuidas täpsemalt, siis esiteks kuulake “Juku Arop” lugu päriselt ka ja mõelge natuke kaasa,” kommenteeris AZMA laupäeval MuusikaPlaneedile. “Ma tean, et on palju inimesi, kes tunnevad sama ja nende jaoks ma selle loo tegingi, sest keegi teine ei julge midagi teha. Arvamusi on muidugi erinevaid, aga eeltoodu on lihtsalt minu põhjus, miks ma tegin mida tegin.”

Kuula laulu, mis kogus esimese ööpäevaga YouTube’is 16 600 kuulamist ja mida on tänaseks uudistatud juba ca 44 000 korda:

Juba reede õhtul jõudis laul Aropini, kes otsustas lugu kommenteerida oma Instagrami kontol. Tänaseks on seda klippi jagatud ka YouTube’is:

Ka AZMA ei jäänud vait vaid tegi seepeale videopöördumise, milles jagab selgitusi:

Vot selline peenike räpitüli. 🙂

1 vastus

  1. 5. märts 2018 @ 19:02

    […] Kungi räppar Azma, kes möödunud sügisel sattus sõnasõtta Arop’iga, on tagasi uue soololooga […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: