TULEKUL: POPANSAMBEL RESPEKT SALVESTAS ISADEPÄEVAKS UUE LOO

Rita Liiver, Kerdo Mölder ja Jane Kruusmaa 25. oktoobril ansambli Respekt uue loo “Röövitud isa” salvestusel.

Popansambel Respekt salvestas kolmapäeval uue loo pealkirjaga “Röövitud isa”, mis on tavapärasest Respekti stiilist välja kistud ning midagi täiesti uut. Värskes laulus teeb kaasa ka bändi endine lauljatar Jane Kruusmaa.

“Röövitud isa” antakse välja isadepäeva eel ja on pühendatud kõikidele lastele, kes on pidanud kasvama või kasvavad ilma isata. Laul räägib tohutust ja sõnaseletamatust valust, mida peab enda sees läbi elama laps kelle on isa hüljanud.

“Tunnistan, et see on kõige julmem ja karmimate sõnadega laul mille olen kunagi kirjutanud – seda oli raske teha. Ka laulda oli seda laulu ääretult raske ja valus,” kommenteeris Kerdo Mölder MuusikaPlaneedile.

Värske singel jõuab raadiojaamadesse juba uuel nädalal ning YouTube’ist saab seda kuulata isadepäeva hommikul (12. novembril).

Muideks, sel nädalal toimusid Tallinnas ja Tartus ka ansamblist Respekt rääkiva mängufilmi “Elu hammasratastel” avalikud võtted, mis läksid Kerdo Mölderi sõnul väga edukalt.

“Rahvast oli oodatust kordi rohkem ja kohati oli suure massi tõttu filmimine raskendatud, aga nagu öeldakse – kõik sai purki,” kinnitas Mölder.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.