GRETE PAIA “WASTED YOUTH” TÕUSIS KANAL 2 MUUSIKATABELIS 2017. AASTA EDUKAIMAKS LAULUKS

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 tõusis täna pärastlõunal taaskord troonile Grete Paia singel “Wasted Youth”.

“Wasted Youth” on tänase seisuga Eesti TOP 10-s võidurõõmu nautinud viiel korral ning see tähendab seda, et tegu on nüüd 2017. aasta edukaima looga “Reporteri” pingereas, möödudes Karl-Erik Taukari esitatud laulust “Lähedal”, mis alustas oma võidukäiku möödunud aasta lõpus ja jõudis sel aastal tippu neljal korral. Palju õnne, Grete Paia!

Auväärse teise positsiooni vallutas kollektiivi Patune Pool värske singel “Tahan ma” ja novembris fänne uue albumiga rõõmustava Liis Lemsalu tantsuline pala “Ei peatu” asub kolmandal platsil.

Väärib mainimist, et peale 21 (!) nädalat langes Smilersi “Hipisuvi” nüüd kaheksandaks ja seega enam edasi ei pääse. See tähendab seda, et järgmisest nädalast kuulub tabeli veterani tiitel Grete Paia singlile “Wasted Youth”.

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (27. oktoober):

1 (3) [10] Grete Paia “Wasted Youth”
2 UUS [1] Patune Pool “Tahan ma”
3 (2) [8] Liis Lemsalu “Ei peatu”
4 (1) [9] Alen Veziko “Lõpuks leidsin sind”
5 (7) [8] Põhja-Tallinn “Olen valmis”
6 (5) [3] Maia Vahtramäe “Tahan tunda”
7 (6) [2] Mariliis Jõgeva “Go”

8 (4) [21] Smilers “Hipisuvi”
9 UUS [1] Trad.Attack! “Kallimale”
10 UUS [1] Jelly Rue “Gravity”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord on uuteks tulijateks:

  • DND “Kontserdilt koju”
  • Eesti muusikud “Maa tuleb täita lastega”
  • Svjata Vatra “Hobusemäng”

Hääletada saab “Reporteri” kodulehel.

Kuigi vanade asjade meenutajatega pidavat jubedusi tehtama, siis sellegipoolest võtame selle riski ja tuletame meelde, et täpselt aasta tagasi vallutas K2 pingerea Inese “Olgu nii”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.