SELGUS EESTI BLUUSIKONKURSI VÕITJA

Eile õhtul Von Krahlis peetud Estonian Blues Challenge’i võitis trio Tammepõld, Roots & Kadakas – Mikk Tammepõld (laul, kitarr), Andres Roots (kitarr) ja Anneli Kadakas (trummid). Andres Roots pälvis ka Drop-D Soundsi poolt välja pandud parima kitarristi eripreemia. Konkursi võitja sõidab Eestit esindama märtsis 2018 Norras toimuvale European Blues Challenge’ile.

Eilne konkurss oli esimene kord, kui Tammepõld, Roots & Kadakas koos lavale astusid. Kaks täispikka esinemist on triol ees aga juba sel nädalavahetusel: reedel, 27. oktoobril esineb ansambel Tallinnas Nõmmel Von Glehni Teatris, laupäeval, 28. oktoobril aga Rakveres Buena Vista Sofa Clubis.

Võistluskontsert Eesti bluusiesindaja väljaselgitamiseks toimus tänavu esimest korda, küll aga on varasematel aastatel European Blues Challenge’il osalenud juba nii Tanel Padar Blues Band kui Rene Paul Blues Band.

1 vastus

  1. 29. nov. 2017 @ 18:22

    […] Eesti bluusikonkursi Estonian Blues Challenge võitnud ning märtsis Norras toimuval European Blues Challenge’il Eestit esindava trio Mikk […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: