LIIS LEMSALU ESITATUD “EI PEATU” LANGES RAADIOS ELMAR TEISEKS. KES TÕUSIS EDETABELI TIPPU?

Reedel, 20. oktoobril tähistas oma 25. sünnipäeva Liis Lemsalu. Nagu juba kirjutasime, ei olnud see kuigivõrd õnnelik päev tema värskele singlile “Ei peatu”, mis langes Kanal 2 muusikatabelis Eesti TOP 10 “tänu” Alen Veziko tõusule teiseks. Ka laupäeval raadios Elmar eetrisse läinud pingereas pidi “Ei peatu” kuldmedali hõbeda vastu vahetama. Kes selle tükiga hakkama sai?

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabeli liidrikohalt kukutas Liisi Marju Läniku aktuaalne singel “Süda silmades”, mis on esiviisikus luuranud viis nädalat, kuid särab pingerea tipus esmakordselt.

Neljal korral võidukas olnud Liis Lemsalu “Ei peatu” langes nüüd niisiis teiseks ning poodiumi kolmandale astmele maandus Ivo Linna laul “Saame kokku”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (21. oktoober):

1 (3) [6] Marju Länik “Süda silmades”
2 (1) [7] Liis Lemsalu “Ei peatu”
3 (4) [3] Ivo Linna “Saame kokku”
4 (2) [9] Trad.Attack! “Kallimale”
5 (5) [5] Olavi Otepalu “Ei tagasi saa”
6 (6) [5] Kalle Sepp & Locomotiiv “Mäng”
7 (9) [2] Maia Vahtramäe “Tahan tunda”
8 (7) [8] Grete Paia “Wasted Youth”
9 (8) [15] Merlyn Uusküla “Jälle 18”
10 (10) [29] Tanel Padar “Parem veelgi”

Täpselt aasta tagasi oli Elmaris esikohal Karl-Erik Taukari “Tähti täis on öö” ja kaks aastat tagasi samuti Taukari poolt esitatud “Segased lood”.

1 vastus

  1. 22. okt. 2017 @ 11:59

    […] Reedel, 20. oktoobril tähistas oma 25. sünnipäeva Liis Lemsalu. Nagu juba kirjutasime, ei olnud see kuigivõrd õnnelik päev tema värskele singlile “Ei peatu”, mis langes Kanal 2 muusikatabelis Eesti TOP 10 “tänu” Alen Veziko tõusule teiseks. Ka laupäeval raadios Elmar eetrisse läinud pingereas pidi “Ei peatu” kuldmedali hõbeda vastu vahetama. Kes selle tükiga hakkama sai? … Loe edasi LIIS LEMSALU ESITATUD “EI PEATU” LANGES RAADIOS ELMAR TEISEKS. KES TÕUS… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: