TANEL PADAR OTSIB OMA UUDE MUSAVIDEOSSE 24-30AASTAST NAISTERAHVAST

Tanel Padar otsib Facebooki abil oma uue bändi värskesse muusikavideosse säravat naisterahvast vanuses 24-30 eluaastat, kel kogemust näitlemise ja/või modellindusega.

Taneli üleskutse:

“CASTING CALL! Meie bändil on juba kuu aega olnud rõõm esineda uues koosseisus ja uue muusikaga oma suurepärasele publikule mitmetes paikades üle Eesti. Suur tänu teile kõigile! Juba õige pea loodame teile pakkuda aga veel midagi erilist – valmimisel on muusikavideo meie tuliuuele singlile! Siin aga üks üllatus meie muusika naisaustajatele – video ühte võtmerolli otsime täitma just Sind! Kui oled särav umbes 24-30aastane neiu, kel on kogemust näitlemise ja/või modellitööga ning usud, et just Sinust peaks saama meie uue video staar, siis anna endast märku! Osalemiseks läkita endast 23. oktoobriks kuni 1 min pikkune tutvustav lühivideo, üks portree- ja üks täispikkuses foto aadressile hello@padarproduction.com. Lisa kindlasti ka oma kontaktandmed ja pikkus. Võtted toimuvad 5. ja 6. novembril, casting 24. oktoobri õhtul Tallinnas.”

1 vastus

  1. 21. okt. 2017 @ 11:50

    […] Tanel Padar otsib Facebooki abil oma uue bändi värskesse muusikavideosse säravat naisterahvast vanuses 24-30 eluaastat, kel kogemust näitlemise ja/või modellindusega. Taneli üleskutse: “CASTING CALL! Meie bändil on juba kuu aega olnud rõõm esineda uues koosseisus ja uue muusikaga oma suurepärasele publikule mitmetes paikades üle Eesti. Suur tänu teile kõigile! Juba õige pea loodame teile pakkuda aga veel … Loe edasi TANEL PADAR OTSIB OMA UUDE MUSAVIDEOSSE 24-30AASTAST NAISTERAHVAST → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: