ANSAMBEL OL’MILL ÜLLITAS DEBÜÜTPLAADI “SUNRISE BLUES”

Ansambel Ol’ Mill on valmis saanud oma debüütalbumi “Sunrise Blues”. Plaati esitletakse üle Eesti septembrist alates, bändi on veel võimalik kuulama minna 19. oktoobril Viljandisse ja 3. novembril Tallinnasse.

Kollektiiv tegutseb kolmandat hooaega ning on suutnud tutvustada bändi omapärast muusikat ja karakterit nii koduses Eestis, aga ka Saksamaal ja Hollandis. Kõige põnevam on ansambli juures see, et olenemata publikust ja kontserdipaigast, suudavad noored muusikud juba enne esinemist tähelepanu endale haarata. Poisid esitavad vaid enda kirjutatud loomingut.

Ol’ Mill on oma lühikese tegutsemisaja jooksul võitnud 2015. aastal Viljandis toimuva heategevusliku koolibändide konkursi BÄM ning jõudnud samal aastal ka Noortebändi finaali.

Kolme Viljandist pärit muusikut ühendab nende tahe läbi muusika pakkuda endale ja kuulajaile elamust, mis avaldab mõju ja harib ka sügavamal tasandil. Sestap on Ol’ Milli muusikastiili raske liigitada – nad alustasid bluusist ja rokist ning nüüdseks on jõudnud instrumentaalse ja progresiivsema muusika tagalasse.

Eesootavad plaadiesitlused toimuvad Viljandis, Jazziklubis Jasm (19. oktoobril) ning Tallinnas, Kultuuriklubis Kelm (3. novembril).

Ansamblisse kuuluvad:
Artur Leppik – vokaal, kitarr, saksofon
Tauri Tamme – trummid
Henri Lohk – basskitarr

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.