HEDVIG HANSONILT ON OODATA UUT PLAATI

Kodupubliku hingekeeli puudutav lauljanna Hedvig Hanson on eesti jazzi üks tunnuslikumaid hääli. Detsembri alguses esitleb ta Jõulujazzil oma uut albumit “Talvine soojus”. 

Hedvig Hansoni esimene jazzalbum “Love For Sale” ilmus 1997. aastal, tänaseks on lauljanna välja andnud tosinajagu albumeid, kus kuulajat köidavad hoolikalt valitud luuletekstid ja südamega kirjutatud muusika. Tema hääl hoiab endas nii looduslähedust kui ka diivalikku sära, püüdes sellega ajatut ilu hindavate kuulajate südameid.

Jõulujazzil esitleb Hedvig Hanson oma uut sisemisest helgusest kantud albumit “Talvine soojus”. Kauni kõlaga emakeelseid laule esitavad koos Hedvigiga säravad noored muusikud. Esitatakse hingestatud omaloomingulisi laule, milles on kuulda mõjutusi jazzist ja popmuusikast, muusika kõlab puhtalt ja meloodiliselt, jättes ruumi kuulaja enda tunnetele. Igatsust ja soojust talveaega. Kontserdil saab kuulda nii lauljatari kui kitarrist Kalle Pilli värskeid omaloomingulisi palu.

Albumi “Talvine soojus” esitlused Jõulujazzil: 6. detsembril Saku Mõisas (Hedvig Hanson Duo), 7. detsembril Tartus Eesti Rahva Muuseumis, 9. dets. Viljandi Jaani kirikus, 11. dets. Tallinnas, Kumus.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.