ELINA BORN JA STIG RÄSTA LÄHEVAD JÕULUTUURILE

Elina Born ja Stig Rästa annavad esimest korda ühise jõulutuuri.

Elina Born on üks säravamaid naisartiste, kes saavutas viis aastat tagasi superstaarisaates teise koha ning on välja andnud omanimelise debüütalbumi. 2015. aastal võitis Elina koos Stigiga Eesti Laulu finaali ja esindas Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus saavutati seitsmes koht. Eesti Muusikaauhinnad 2016 galal auhinnati Elina Borni koguni neljas kategoorias.

Stig Rästa on muusik ja helilooja, kelle sulest ja koostöös teistega on valminud nii Elina Borni, Karl-Erik Taukari, Trafficu kui ka näiteks Beyond Beyondi lood ning tähelepanuväärne arv nendest lugudest on pälvinud suure kuulatavuse ja saanud hittideks. Stig on välja andnud elulooraamatu “Minu Kennedy” ning ka lastelaulude kogumiku “Tõeline muinasjutt”. Möödunud suvel tähistas Stig oma loometee 15. juubeliaastat soolotuuriga üle Eesti.

Elina Borni ja Stig Rästa koostöö on kestnud juba aastaid ning selle koostöö krooniks on Eesti Laulu võidulugu “Goodbye To Yesterday”.

Elina ja Stigi esmakordsed jõulukontserdid toimuvad 19.-30. detsembrini üle Eesti. Esitamisele tuleb nii jõulumuusikat kui omaloomingut ning artiste saadab suurepärane ansambel.

Kontserdipaigad:
T. 19.12. MOOSTE FOLGIKODA
K. 20.12. PAIDE KIRIK
N. 21.12. RAKVERE KIRIK
R. 22.12. VILJANDI PAULUSE KIRIK
T. 26.12. KURESSAARE KIRIK
K. 27.12. VANEMUISE KONTSERDIMAJA
N. 28.12. PÄRNU KONTSERDIMAJA
L. 30.12. TALLINNA JAANI KIRIK

Laval:
ELINA BORN – laul
STIG RÄSTA – laul/kitarr/klaver
Carlos Roos – kitarr
Kallervo Karu – löökpillid
Siim Usin – bass

Pääsmed müügil Piletilevis.

 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.