ANSAMBEL PÕHJA-TALLINN TEATAS OMA NELJANDA ALBUMI “ALATI OLEMAS” LUGUDE NIMEKIRJA

Juba õige pea tuleb müügile populaarse räpipundi Põhja-Tallinn neljas stuudioalbum “Alati olemas”. Täna, 1. oktoobril teatas hiljuti kümneaastaseks saanud ansambel plaadi ilmumise täpse kuupäeva ning ka uue albumi lugude nimed ja järjekorra.

Selgus, et helikandja tuleb müügile ülejärgmisel pühapäeval, 15. oktoobril ja sellel leidub lausa viisteist laulu, nende seas singlid “Jäägu nii” ja “Alati olemas”. Kolmes loos teevad kaasa ka teised artistid – Koit Toome (38), Rolf Roosalu (35) ning ansambli Metsatöll solist Markus Teeäär (39).

Albumi “Alati olemas” lugude nimekiri:

1. Liiga noor, et mõista (feat. Koit Toome)
2. Alati olemas
3. Linnalapsed
4. Jäägu nii
5. Koju
6. Ma ei peatu (feat. Rolf Roosalu)
7. Tagavaraplaan
8. Vahel kui torm
9. Ära pane kitse (feat. Markus Teeäär)
10. Poob mu mõtteid
11. Paremaks muuta saab kõik
12. Proovi mu tossudes käia
13. Maailm tundub õel
14. Pettepilt
15. Igavesti noor

Plaadi suurejooneline esitluskontsert toimub 20. oktoobril kell 20:00 Tallinnas, Telliskivi loomelinnaku südames Vaba Laval.
Spetsiaalselt üheks õhtuks luuakse show, kus on kasutusel erilahendustega lava: valgus- ja püroefektid koostöös funTIME showservice’iga.

Kahetunnise kontserdi käigus tuleb esitusele suurem osa uue albumi materjalist, lisaks on kokku pandud paremik eelmise kolme albumi lugudest. Samuti kutsutakse lavale suure hulga muusikuid ja külalisartiste, kes kümne tegutsemisaasta jooksul bändiga koostööd teinud.

Pääsmeid kontserdile saab osta siit.

Täna pärastlõunal laadis Põhja-Tallinn oma Facebooki fännilehele üles ka kaks uut pilti. Räppar Kenneth Rüütli kinnitas MuusikaPlaneedile, et kumbki neist pole peagi ilmuva albumi kaanepilt. “Küll aga on pildid osa plaadikujundusest / sisust,” mainis Rüütli.

Vaata pilte:

1 vastus

  1. 5. okt. 2017 @ 20:45

    […] olete juba kuulnud, et järgmisel pühapäeval, 15. oktoobril tuleb välja ansambli neljas album “Alati olemas”, mille suurejooneline esitluskontsert toimub 20. oktoobril kell 20:00 (sel päeval tähistab Maia […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: