OUU UUS LAUL KUKKUS TAEVAST ALLA!

Uue EP väljalaskmiseks valmistuv Eesti indieparunite seltskond Ouu on kogu rahvale kuulamiseks avaldanud uue rokimanifesti “Fall Into My Arms”. Laul on üks viiest “Papa Solveig” nimelisest kogumikust, mille raames lööb muidu taevavõlvi kirkaimates laotustes hõljuv Ouu oma popikannused hetkeks maasse kinni.

Bändi vokalist/kitarrist Tiit Liblik: “”Fall Into My Arms” on ajalises plaanis meie värskeim lugu, mis ühtlasi võtab meie praeguse “100% hard” suunitluse kenasti kokku. Kütteväärtuse annavad laulule rõkkavad kitarrid, pidevalt tuksuv pulss ning jõuline sõnum.”

Ansambel lubab ka, et pelgalt laulu “Fall Into My Arms” avaldamisega asi ei piirdu. “Pange end valmis üllatuseks, mis nõuab täpsust ning ülikõrget pingetaluvust,” sõnab bändi ninamehi Hyrr Innokent Vainola.

“Papa Solveig” EP esmane esitlus koos leiab aset 29. septembril Tartus Genialistide klubis – appi tõttab uue kogumiku esitlemisel järjest suuremat kõlapinda leidev ansambel Mees Inc. Pealinnas toimuva plaadiesitluse aja ning koha teeb bänd teatavaks õige pea. Kes aga nii kaua kannatada ei jaksa, võib Ouud kuulama minna 23. septembril Tartus Pralle Promenaadil, kus bänd on lubanud esitada veel peamiselt vana hitiklassikat.

“Fall Into My Arms” Spotify’s.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.