SEL AASTAL KÕNNIB VALGUS KADRIORUS KAHEL ÕHTUL

20. ja 21. septembril toimub Kadrioru pargis taas valgusfestival “Valgus kõnnib Kadriorus”, mis täidab sel aastal esmakordselt pargi kaheks päevaks valgusinstallatsioonide ja muusikaga.

Festivali esimesel päeval on võimalik osa saada kahest kontserdist, mis toimuvad Kadrioru kontserdiväljakul. Samuti saab näha erinevaid valgusinstallatsioone, mis on käesoleval aastal jaotunud üle terve Kadrioru pargi.

20. septembri õhtune kontsertprogramm algab kell 19.00 ja esimesena astub laval Jaan Sööt ning juba 20.30 on laval Maarja Nuut ja Hendrik Kaljujärv.

21. septembri õhtul lisanduvad pargi valgusinstallatsioonidele üle 8000 küünla ja sajad tõrvikud. Küünlaid asutakse süütama tund enne päikseloojangut ja õhtuse kontserdi ajaks peaksid kogu park olema tuledes.

Õhtu programm algab kell 18.00, kui Luigetiigi ääres esitab oma moeloomingut MARI looja Marilin Sikkal. Aktsioon “PROMENADE” on inspireeritud pikkadest jalutuskäikudest linna-, ranna- ja pargipromenaadidel, ümbritsetuna kaunist loodusest, kõrgkultuurist, arhitektuurist ja aiakunstist.

Kell 19.30 astub festivali lavale kontserdiväljakul Mick Pedaja (pildil) ja Angeelia, kes on lubanud anda vähemalt sama müstiline kontserdi kui festival ise.

Kell 21.30 lõpetab festivali ja juhatab sisse Kadrioru pargi 300. hooaja ilutulestik Pillapalu platsil.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.