ANDERO NIMMER JA INDREK UPS ÜLLITASID KAKS VÄRSKET LUGU

Andero Nimmer ja Indrek Ups avaldasid uue kooliaasta alguse puhul topeltsingli “Samba!/Arpeggio”.

“Me oleme tagasi! Tegelikult me pole vahepeal kuskil ära olnudki. Lihtsalt mõned inimesed tahtsid meid enneaegselt maha kanda,” rõõmustas härra Nimmer.

Varasemalt õpetajaametit pidanud mees lisas, et oluline on kohe kooliaasta alguses põhimõisted selgeks teha. “Samba ja arpeggio on sisuliselt kaks vaala, millel kogu muusikateooria püsib. Meie topeltsingel on nagu tasuta õppematerjal, kuidas nende vaaladega sõbraks saada.”

Ka Indrek Ups meenutab oma kooliaega ning muusikaõpinguid. “Kord öeldi mulle, et ma ei tea sest svingmuusikast tuhkagi. See lause on mind kogu edasiseks eluks saatma jäänud. Soovin, et oleksin teadnud ja et keegi oleks sellist näitlikku materjali ette andnud,” mõtiskleb Ups.

Nii loodavadki mehed, et antud heliteoste paar jõuab kohustusliku kuulamisvarana koolide muusikaõpetuse programmi ja miks mitte ühel päeval ka üldlaulupeo kavasse.

Aasta lõpus ilmub Nimmeri ja Upsi täispikk album, mis sisaldab vanakooli mõjutustega instrumentaalmuusikat ja elektroonilisi eksperimente.

1 vastus

  1. 31. aug. 2017 @ 3:51

    […] Andero Nimmer ja Indrek Ups avaldasid uue kooliaasta alguse puhul topeltsingli “Samba!/Arpeggio”. “Me oleme tagasi! Tegelikult me pole vahepeal kuskil ära olnudki. Lihtsalt mõned inimesed tahtsid meid enneaegselt maha kanda,” rõõmustas härra Nimmer. Varasemalt õpetajaametit pidanud mees lisas, et oluline on kohe kooliaasta alguses põhimõisted selgeks teha. “Samba ja arpeggio on sisuliselt kaks vaala, millel … Loe edasi ANDERO NIMMER JA INDREK UPS ÜLLITASID KAKS VÄRSKET LUGU → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: