EESTI LAULU FOOKUSEGA LAULUKIRJUTAJATE LAAGER TOIMUB TAAS

Music Estonia ja Eesti Laulu Akadeemia korraldavad järjekorras neljanda laulukirjutajate laagri.

24. – 27. septembrini on taaskord eesmärgiks luua kuni 16 laulu, mis kandideeriksid ka Eesti Laulu konkursile. Laagrisse oodatakse 16 Eesti kirjutajat, kaheksa osalejat on tulemas väljaspoolt, teatas Music Estonia.

Nagu ka eelmisel aastal, siis ükski Eesti Laulu Akadeemia raames loodud laul automaatselt konkursile ei pääse, enne tuleb läbida eelžürii hääletusvoor. Eelmise aasta Eesti Laulu Akadeemiast pääses konkursile kolm lugu – Laura Pritsi “Hey, kiddo!”, Liis Lemsalu “Keep running” ja Rasmus Rändvee “This Love”.

Tänaseks on laager toimunud juba kolmel korral. Viimane neist toimus Tallinn Music Weeki nädalal. Laagrist on siiani avalikusse kõrvu jõudnud Grete Paia uus lugu “Wasted Youth”.

Ka sel korral moodustatakse meloodiakirjutajatest ja produtsentidest kolmeliikmelised meeskonnad, igas meeskonnas on kaks Eesti kirjutajat ja üks välismaine produtsent. Osalejate valikul on oluliseimaks kriteeriumiks varasem laulukirjutamiskogemus, muuhulgas peetakse silmas meloodiakirjutajate ja produtsentide jaotumist. Osalejate lõplikul valikul osalevad Music Estonia ja Eesti Laulu Akadeemia esindajad ning ka välispartnerid.

Osalemiseks tuleb täita kandideerimisvorm, tähtajaks on 4. september.

1 vastus

  1. 29. aug. 2017 @ 3:32

    […] Music Estonia ja Eesti Laulu Akadeemia korraldavad järjekorras neljanda laulukirjutajate laagri. 24. – 27. septembrini on taaskord eesmärgiks luua kuni 16 laulu, mis kandideeriksid ka Eesti Laulu konkursile. Laagrisse oodatakse 16 Eesti kirjutajat, kaheksa osalejat on tulemas väljaspoolt, teatas Music Estonia. Nagu ka eelmisel aastal, siis ükski Eesti Laulu Akadeemia raames loodud laul automaatselt konkursile … Loe edasi EESTI LAULU FOOKUSEGA LAULUKIRJUTAJATE LAAGER TOIMUB TAAS → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: