EESTI ALBUMITABELIT ASUS VALITSEMA KOLLEKTIIV NAISED KÖÖGIS

Poolteist kuud Eesti albumitabeli tipus püsinud kogumikplaat “Rahvabänd 2017” langes liidrikohalt, sest eelmisel nädalal rabasid eestlased muusikapoodidest kõige enam kollektiivi Naised Köögis viisiketast “See tantsusaal on nugadega kaetud”.

Ansamblisse Naised Köögis kuuluvad Kristiina Ehin, Katrin Laidre, Sofia Joons ja Kairi Leivo ning möödunud nädalavahetusel algas nende plaadiesitlustuur, mis jõudnud juba Vihulasse, Tallinnasse, Otepääle ja (täna, 8. augustil) Lohusallu. Eesootavate kontsertide pileteid saab endale soetada siit.

Raadio 2 poolt koostatud Eesti albumitabeli teise koha hõivas uue tulijana Curly Stringsi “Hoolima” ja kolmandalt platsilt leiame nüüd TV3 saate “Rahvabänd 2017” CD.

R2 Eesti albumitabel (7. august):

1 (3) Naised Köögis “See tantsusaal on nugadega kaetud”
2 UUS Curly Strings “Hoolima”
3 (1) Erinevad esitajad “Rahvabänd 2017”
4 (4) Jaak Joala & Radar “Minu elu”
5 (2) Trad.Attack! “Kullakarva”
6 UUS Lana Del Rey “Lust For Life”
7 (5) Erinevad esitajad “Mina jään: XII noorte tantsupeo lood ja laulud”
8 TAAS Erinevad esitajad “Muinaslugu sinilinnust”
9 TAAS Erinevad esitajad “Mina ka!”
10 (9) 5miinust “Rämmar EP”

TOP 10-st väljas:

  • Karl-Erik Taukar “Kaks”
  • Jaak Joala “Unustuse jõel”
  • Patune Pool “Tõmban su hoovi”
  • Rammstein “Paris”

Edetabelit aitavad Raadio 2-l kokku panna Tallinna poed Lasering ja Terminal ning üle-eestilised ketid Apollo ja Rahva Raamat.

1 vastus

  1. 9. aug. 2017 @ 0:29

    […] Poolteist kuud Eesti albumitabeli tipus püsinud kogumikplaat “Rahvabänd 2017” langes liidrikohalt, sest eelmisel nädalal rabasid eestlased muusikapoodidest kõige enam kollektiivi Naised Köögis viisiketast “See tantsusaal on nugadega kaetud”. Ansamblisse Naised Köögis kuuluvad Kristiina Ehin, Katrin Laidre, Sofia Joons ja Kairi Leivo ning möödunud nädalavahetusel algas nende plaadiesitlustuur, mis jõudnud juba Vihulasse, Tallinnasse, Otepääle ja (täna, 8. … Loe edasi EESTI ALBUMITABELIT ASUS VALITSEMA KOLLEKTIIV NAISED KÖÖGIS → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: