CURLY STRINGS AVALDAS OMA UUELT ALBUMILT TEISE SINGLI NIMEGA “MIKS SA MURRAD MIND”

Eeva Talsi sõnadele ja viisile loodud pala on südamlik ning õhuline mõtisklus, mis puudutab otsapidi nii praegu aktuaalset metsaraiet kuid kõneleb samaväärselt ka inimsuhetest.

“Lähedaste luuletajate soovitusel tahtsin oma esimeste laulusõnade kirjutamiseks leida tugeva ning kõneka kujundi, mille läbi jutustada lugu. Möödunud sügisel puudutas mind lähemalt iga eestimaalase kõrvu jõudnud puude mahavõtmise temaatika ning tahtsin kirjeldada seda tunnet teistsuguse pilgu läbi – nõnda sündiski see tekst. Samas kõneleb laul ka inimestevahelistest suhetest ning neis peituvast haprusest,” kirjeldab loo kujunemist ansambli solist Eeva Talsi.

“Miks sa murrad mind” on teine singel Curly Stringsi 27. juulil ilmuvalt täispikalt albumilt “Hoolima”. Album salvestati juuni keskpaigas Hispaanias Barxeta stuudios, kus protsessi oli produtsendina kaasatud Grammyle nomineeritud USA viiulimängija Casey Driessen ning kõlamaailma kujundas helirežissöör Dani Castelar, kes on töötanud niisuguste maailmanimedega nagu REM, Paolo Nutini ja Michael Jackson. “Curly Stringsi muusikas kohtuvad minu kodumaale omased kõlad mingisuguse hoopis uue, peaaegu et ürgse energiaga ning mul oli ääretult põnev teha koostööd sellel albumil kõlava 10 looga.”

Singlile “Miks sa murrad mind” tegi Madis Reimund ka kauni Eestimaa loodusvaadetega video, mida saab vaadata siit:

Täispikk album “Hoolima” ilmub 27. juulil ning praegu Saksamaal, Austrias, USAs ning Kanadas kontserte andev Curly Strings läheb suve teises pooles ka mööda Eestimaad ringreisile, et kauaoodatud plaati kodupublikuga jagada.

Albumi “Hoolima” esitluskontserdid:

30.7 Viljandi Pärimusmuusika Festival, Kirsimägi
1.8 Tallinna Linnateatri Lavaauk
5.8 Viimsi Vabaõhumuuseum
4.8 Orissaare Piidivabrik
7.8 Haapsalu Piiskopilinnuse väike õu
8.8 Pärnu Ammende Villa suveaed
9.8 Luunja Roosiaed
10.8 Kallaste Talu Kalju-lava
19.8 Urissaare Kantri
20.8 Taevalael, Laiuse voorel
9.9 Treski Küün

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.