ELEKTRO-POP TRIO WÜRFFEL ANDIS VÄLJA SINGLI JA MUUSIKAVIDEO

Elektrooniline pop-trio Würffel andis täna välja singli “Breathe” oma teiselt täispikalt albumilt “I’m Facing North”. Singlile filmiti ka muusikavideo, mille režissööriks on Sohvi Viik.

Järgnevate päevade jooksul annab bänd välja samale loole ka kaks remixi, mille autoriteks on Sander Mölder ja Avoid Dave.

Muusikavideo režissöör Sohvi Viik kommenteerib videot: “Würffeli uut tantsule keskendunud muusikavideot võiks iseloomustada sõnadega: mehe ja naise vaheline kirg ja harmoonia. Värviline tunnete puhang ja elujanu. Armastus!”

“”Breathe” on äärmiselt haarav lugu, mis kütkestab esimesel kuulamisel. Põhiliseks tugevuseks pean intiimsust, mida remixides püüdsin säilitada ja hoolikalt doseeritud steroididega tugevdada. Natuke tümmi ei tee paha. Ehk jõuab lugu selles kuues inimesteni, kes võib-olla varem ei oleks Würffelini jõudnud,” lisab ühe remixi teinud Taavi Paomets ehk Avoid Dave.

Video:
Režissöör: Sohvi Viik
Montaaž: Sohvi Viik
Operaator: Sohvi Viik
II operaator: Teddy Puusepp ja Erik Õunapuu
Valgustaja: Teddy Puusepp ja Erik Õunapuu
Koreograafia: Rene Köster ja Rosanna Lints
Stilist: Anna Viik

Muusika: Rosanna Lints, Tarvi Kull, Kaspar Kalluste
Sõnad: Rosanna Lints
Produktsioon: Ago Teppand ja Vaakum
Mix: Ago Teppand
Master: Siim Mäesalu
Salvestatud Vaakum stuudios

1 vastus

  1. 20. juuni 2017 @ 14:06

    […] Elektrooniline pop-trio Würffel andis täna välja singli “Breathe” oma teiselt täispikalt albumilt “I’m Facing North”. Singlile filmiti ka muusikavideo, mille režissööriks on Sohvi Viik. Järgnevate päevade jooksul annab bänd välja samale loole ka kaks remixi, mille autoriteks on Sander Mölder ja Avoid Dave. Muusikavideo režissöör Sohvi Viik kommenteerib videot: “Würffeli uut tantsule keskendunud muusikavideot võiks … Loe edasi ELEKTRO-POP TRIO WÜRFFEL ANDIS VÄLJA SINGLI JA MUUSIKAVIDEO → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: