MATI OOLO & HELITOOJAD NAASEVAD AREENILE

Aastase lindistuspausi teinud ning peamiselt eneseotsingutega tegelenud kompromissitu romantik Mati Oolo on tagasi singliga “Andesta isa”.

Laulukirjutaja ning 360 kraadi muusikakorüfee tunnistab ka ise, et selle popiballaadiga oli vaja kivi südamelt saada: “See laul räägib tunnetest.”

Napisõnalise südametemurdja hingerännakud viisid Ventspilsist Montevideoni ning just Lõuna-Ameerika oli kohaks, kus leidis aset Helitoojate ninamehe taassünd.
“Otseselt mingist kõrgemast jõust laul ei räägi, keskseks teemaks uutel paladel on siiski ebamaine hingevalu,” sõnab Oolo ise.

Aastase pausi raames on vahetunud ansamblis ka basskitarri rolli kandja, kelleks alates käimasoleva aasta maikuust on Tartu vähetuntud akadeemik Jaan Vihalemm.
“Tean, millesse end sisse mässisin: Helitoojatega käib kaasas kvaliteedi märk ning ka teatav kuulsus, millest kerget pääseteed pole,” tõdes uhiuus bändiliige õhinal.

Taaskord on Helitoojatel abiks ka Timo Kõnnak, kelle räpiriimid saatsid singli “Tijuana meri” Helitoojate nime Eesti muusikaorbiidile.

Üks on selge – Mati Oolol ja Helitoojatel tasub eesootaval suvel silm peal hoida.

1 vastus

  1. Lugu ütleb:

    Tijuana Meri meeldis väga! Edu Oolole ja Kõnnakule ja teistele helitoojatele..

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: