EUROVISIOON 2017: KES PÄÄSESID ESIMESEST POOLFINAALIST EDASI FINAALI?

Eurovisiooni lauluvõistluse 1. poolfinaali edasipääsejad

Teisipäeva hilisõhtul toimus Kiievis Eurovisiooni lauluvõistluse esimene poolfinaal, kus edasipääsejate seas olid näiteks Rootsi, Belgia ja Portugal, kuid meie naabrite soomlaste ja lätlaste jaoks on võistlus selleks aastaks läbi.

Finaali pääsesid (juhuslikus järjekorras):

Esimese poolfinaali järel toimus edasipääsejate pressikonverents, kus loositi, millises finaali pooles – esimeses või teises – üles astutakse.

  • Finaali esimeses pooles astuvad üles: Moldova, Aserbaidžaan, Portugal, Poola, Armeenia.
  • Teises pooles: Kreeka, Rootsi, Austraalia, Küpros, Belgia.

Lauluvõistluse teine poolfinaal, kus osaleb ja hääletab ka Eesti, toimub neljapäeval, 11. mail ning finaalkontsert 13. mail.

Kuula “Verona” klubimiksi:

1 vastus

  1. 10. mai 2017 @ 7:23

    […] Teisipäeva hilisõhtul toimus Kiievis Eurovisiooni lauluvõistluse esimene poolfinaal, kus edasipääsejate seas olid näiteks Rootsi, Belgia ja Portugal, kuid meie naabrite soomlaste ja lätlaste jaoks on võistlus selleks aastaks läbi. Finaali pääsesid (juhuslikus järjekorras): Moldova: SunStroke Project “Hey, Mamma!” Aserbaidžaan: Dihaj “Skeletons” Kreeka: Demy “This Is Love” Rootsi: Robin Bengtsson “I Can’t Go On” Portugal: Salvador Sobral … Loe edasi EUROVISIOON 2017: KES PÄÄSESID ESIMESEST POOLFINAALIST EDASI FINAALI? → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: