LAULJA JA LAULUKIRJUTAJA MARIA GERTSJAK ANNAB VÄLJA DEBÜÜTALBUMI

Maria Gertsjak

Eelmise aasta novembris alustas Maria Gertsjak koos oma muusikutest sõpradega enda debüütalbumi salvestamist. Bändi kuuluvad muusikud nii Eestist kui ka Soomest, kelle hulgas on Mati Tubli, Karl-Markus Kohv, Ainar Toit, Ida Alanen ja Tuure Mäkinen. Plaadi salvestab, miksib ja osaliselt ka produtseerib Erko Niit ning masterdab Kaur Kenk. Albumi väljaandmine on planeeritud selle aasta suve lõppu, millele järgneb kontserttuur septembri alguses. Album kannab nime “Hetk, kus olin”, mis on ühtlasi ka plaadil ilmuva loo pealkiri.

Kauamängijal saab kokku kõlama 8 eestikeelset lugu, mille tekstide kui ka meloodiate autor on Maria. Lugude arranžeeringud on bändiga ühiselt välja kujunenud proovide käigus. Lauljanna laule võib kirjeldada kui segu erinevatest stiilidest nagu pop, kantri, folk ja jazz, mille domineerivaks jooneks on tekstide elulisus ja kummitava jäävad meloodiad.

Plaadile kogub Maria rahastust ühisrahastusplatvormi Hooandja kaudu, kus lauljanna ja bänd pakuvad erinevaid auhindu vastutasuks toetustele.

Auhindadega on võimalik tutvuda ja soovi korral albumile hoogu anda kuni 7. maini aadressil: http://www.hooandja.ee/projekt/maria-gertsjak-debuutalbumi-hetk-kus-olin-valjaandmine

Maria tegemisi ja muusikat saab jälgida:

Facebookis: https://www.facebook.com/gertsjak/
Soundcloudis: https://soundcloud.com/maria-gertsjak
Instagramis: https://www.instagram.com/mariagertsjak/

Kuula lugu pealkirjaga “Mother Earth”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.