LAURA “94/95” TIKSUB ENDISELT RAADIO KADI TOPIS

Laura

Laupäeval Eesti Laul 2017 võistluse võitnud Laura on lisaks “Veronale” raadio Kadi edetabelis Kadi Tosin endiselt veel sees ka oma eelmise singliga “94/95” – ja seda juba 33. nädalat (!), kusjuures lugu on võrreldes eelmise nädalaga oma kohta positsiooni võrra parandanud ja asub hetkel kümnendal platsil.

Sven Lõhmuse loodud laul on nende 33 nädala jooksul Kadi Tosinas ära käinud kõikidel kohtadel, esimesest kaheteistkümnendani. Muusikapala sisenes tabelisse 23. juulil 2016, alustades kohe liidripositsioonilt. Teine esikoht tuli kuus nädalat hiljem, 3. septembril.

Laulu esmaesitlus toimus möödunud aasta 8. juulil raadios Sky Plus.

“Lugu räägib sellest, et lapsepõlv on olnud tore ja on möödas, aga nüüd tuleb edasi ka vaadata,” rääkis Laura toona raadiojaamale.

Lauljatar pajatas, et nad rääkisid enne loo sündi muusikapala autori Sven Lõhmusega Laura lapsepõlve teemadel ja laulusõnadesse sai kirjutatud asju, mis päriselt juhtunud või on olemas.

“Näiteks oli mul lapsepõlves aia taga nõiamaja, erinevatest klaaspurkidest, mida vanaisa aitas teha. See on ka sinna loosse sisse pandud. Päriselt oli olemas ja sugulaste ja sõpradega sai seal mängitud,” kommenteeris Laura.

Laulu on praeguseks YouTube’ist kuulatud üle 1 061 200 korra.

Mis puutub koos Koit Toomega esitatud loosse “Verona”, siis sellel pole veel Kadi Tosina tippu asja olnud. Küll aga on pala raadiojaama pingerivis jõudnud kahel korral teisele kohale (tabelinädalaid 9).

Liis LemsaluKadi Tosin (4. märts):

1 UUS Liis Lemsalu “Aeg on käes”
2 (4) Koit Toome & Laura “Verona”
3 (2) Grete Paia “Öö meid saadab veel”
4 (3) Dolce Vita “Cecilia”
5 UUS Terminaator “13 sammu”
6 (1) Ariadne “Feel Me Now”
7 (5) Elina Born “In or Out”
8 (10) Regatt “Saatuslik naine”
9 UUS Lenna Kuurmaa “Slingshot”
10 (11) Laura “94/95”
11 (6) Pikk Mi: “Pikal teel”
12 (7) Toivo Asmer & Merle Lilje “Sa tee, mis teed”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.