“LUMETANTS” – LIISI KOIKSONI HEATEGEVUSLIK JÕULULAUL TOIDUPANGA TOETUSEKS

Liisi KoiksonLauljatar Liisi Koikson saatis pöördumise koos värske lauluga, kutsudes annetama Toidupangale.

“Tere,

mina olen Liisi Koikson. Aasta kõige pimedam ja külmem aeg on jälle käes. Õnneks on paljudel meist tuba soe ja kõht täis – kõigil aga ei ole nii hästi läinud. Selleks, et aidata vähemalt toidul jõuda peredeni, kes seda kõige enam vajavad, tahame sel aastal anda oma väikese panuse Toidupanga toetuseks. Kutsusin kokku väikese seltskonna suurepäraseid loomeinimesi, kes kõik enda aega ja oskusi sellesse projekti kinkisid ja tulemusena valmis täiesti uus laul “Lumetants”, muusika Liisi Koikson ja Christian Harrysson, sõnad Ly Kuningas.

Laulavad Liisi Koikson, Liina Saar, Hanna-Liina Võsa, Joel-Rasmus Remmel ja Peedu Kass, klahvpillidel on Joel Remmel, kitarril Christian Harrysson, kontrabassil Peedu Kass ja perkussioonil Ahto Abner ja Liina Saar, salvestas ja miksis Kaarel Tamra, masteras Minerva Pappi, illustratsiooni autorid on Anne ja Oskar Pikkov.

Liisi Koikson "Lumetants"Minu koduleheküljel www.liisikoikson.ee saate soovi korral osta endale selle loo allalaadimisõiguse, kas kolme euro või teie poolt valitud summa eest. Kogu laulu eest saadud tulu läheb Toidupanga toetuseks, et aidata neil oma suurepärast tööd veel paremini teha. Kuna praegu on aasta kõige külmem aeg ja sooviksin, et keegi ei peaks tühja kõhtu kannatama, siis on Toidupank selle ülesande täitmiseks kõige otsem tee. Kättesaadav toit võiks olla iga pere elementaarne õigus, eriti kasvavate laste õigus.

See laul sai salvestatud selleks, et toetada Toidupanka. Teisest küljest on see laul väike kingitus kõigile, kes teevad www.liisikoikson.ee kaudu oma annetuse Toidupangale.

Neid, kes pole suuremat sorti muusikasõbrad, kutsun üles lihtsalt külastama Toidupanga kodulehte toidupank.ee, et leida teisi võimalusi, kuidas neid aidata.

Annetada saab ka helistades numbritel 900 9005 (2 eurot) või 900 9010 (8 eurot).

Teeme koos väikese heateo!”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.