ANSAMBEL WILHELM ÜTLEB UUE LOO JA MUUSIKAVIDEOGA KUULAJATELE HEAD AEGA

Wilhelm

Ansambel Wilhelm andis välja uue loo “Empty House”, mis jääb bändi viimaseks singliks. Visuaalselt saadab lugu kaunis ja karge muusikavideo, mille peategelaseks on andekas noor näitlejanna Kärt Tammjärv.

“Wilhelm oli üks omamoodi nähtus – kuus täiesti erinevat inimest, kes algusest peale muusikaliselt suurepäraselt kokku sobisid,” räägib bändi solist Anett Kulbin. “Tegime paljusid asju koos esimest korda – välisesinemised, bändilaagrid, üheskoos muusika kirjutamine, intervjuud. Praeguseks aga on Wilhelmi aeg otsa saanud, igal bändiliikmel on ees uued põnevad projektid ja koosseisud ning olen kindel, et näete meid kõiki peagi taas lavalaudadel, lihtsalt mitte samas koosseisus.”

Video loole “Empty House” sai filmitud noore tudengi Kadi Lukase lõputööna ning peaosalisena näeb videos kaasa tegemas noort näitlejannat Kärt Tammjärve. “Video meie loole sai väga südamlik ja ilus, me ei raatsinud seda jagamata jätta,” lisab Anett.

Wilhelm jõudis finaali nii Noortebändi konkursil kui ka Eesti Laulu võistlusel, esines mitmetel välis- ja kodumaistel festivalidel (Positivus, Intsikurmu jpt) ning andis välja ühe omanimelise albumi.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.