NOORED RÄPPARID ÜLLITASID KURJA MUUSIKAVIDEO LOOLE “7”

R.A.W CREW x KAOS CREW "7"

Internetti jõudis kahe noore räpicrew (R.A.W CREW ja KAOS CREW) ühine debüütmuusikavideo “7”. Esmapilgul jääb silma palju sünget elustiili esindavaid sümboleid: alkohol, narkootikumid, hämarad tänavad, kaklemine jne. Kuid see kuvand on vaid pinnapealne.

Varasemalt eraldi tuntust kogunud noored räpparid Rom, Utoopia ja R.V otsustasid väed ühendada ning nii sündiski R.A.W CREW. Debüütsinglisse sai kaasatud ka müstiline räpigrupeering nimega KAOS CREW. “Me leidsime endavanused mõttekaaslased ja kõik klappis. Ühine träkk oli ainuõige tee,” selgitab Rom.

8-minutiline lugu räägib kõigest, mida võib tänavatel kohata. “Selle looga me põhimõtteliselt peegeldame elu: neid tänavaid, kus me kasvanud oleme ning seda, millised me oleme ning mida me arvame,” selgitab R.V. Kuid asi ei piirdu pelgalt tänavatel nähtavaga – noored ei ole rahul ka hetkelise poliitilise olukorraga. “Fuck the system. Miks mind sildistatakse halvaks inimeseks, kui mina ise valin raja, mida mööda siin elus kõndida?” kommenteerib Sõnum KAOS CREW’st. “Eks see näitabki seda, et hip-hop on kõikvõimas. 7 tüüpi, täiesti erinevatest Eesti nurkadest, said kokku et teha selline asi. Hip-hop on see, mis meid ühendab,” lisab veel lõpetuseks Rom.

Noored räpparid on terava keelega ning armu ei anta kellelegi. Jääme ootama suuri tegusid.

Instrumentaali tegi loole noor biidimeister Oliver Raias. Loo võttis linti, mixis ja masterdas Rom (R.A.W Studio).

Video produtseeris R.A.W Studio režissöör Tanka.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.