SAAREMAA BÄND TO’KO AVALDAS UUE LOO “KUS ON KOOKOS”

To'Ko

Sel aastal Noortebändi konkursil osalenud ansambel To’Ko andis välja enda teise singli “Kus on kookos”, mis erineb bändi sõnul nende esimesest loost.

To’Ko kitarrist Robin Mäetalu kinnitas, et tegu on nende teise singliga, mis erineb esimesest loost “Hjärta” oma rütmika, kõla ja üleüldise terviku poolest. “”Kus on kookos” tundub esialgu lõunamaiste rütmidega jazz’iliku bossaloona, kuid laheneb lõpuks võimsasse helikooslusse, kus post-rock’i hõngust puudust ei tule,” ütles Mäetalu ja nentis, et lugu sündis mahedast bassikäigust, millest sai koos mõeldud praegune lõpptulem. “Mäletan, et soolo sai purki viimasel stuudiopäeval öösel kell 3,” selgitas ta ja lisas, et uus singel ei ole kindlasti laiatarbekaup, kuid kel natuke huvi süveneda, saab sealt loodetavasti hea elamuse.

Bänd kandis varem nime Triskele, mis vahetati välja, kuna Eestis on olemas juba sama nime kandev vaimulikku muusikat viljelev ansambel. “Tundus mõistlik nimi ära muuta,” ütles Robin Mäetalu.

Loo salvestamise ja mix’i taga on Henrik Veeäär Lakeside Sound’ist. Värske loo “Kus on kookos” stuudioversioonis mängib basskitarri Karl-Gustav Uustulnd.

Bändi kuuluvad:

Robin Mäetalu – kitarr
Ats Tani – basskitarr
Alexander Sannik – trummid

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.