GO AWAY BIRD VALMISTUB DEBÜÜTPLAATI VÄLJA ANDMA

Go Away Bird

Kevadel Eesti Laulu finaali pääsenud ansambel Go Away Bird annab juba varsti välja debüütplaadi, mida esitletakse nii Tallinnas kui Tartus.

Go Away Bird on tõenäoliselt Eesti kõige rahvusvahelisem trio. Sinijuukseline multitasker Hanna Parman on Tallinna tüdruk, lugude autor Stanislav Bulganin tuleb Moskvast ja klahvpillimees Dirk Lloyd on pärit Oregoni osariigist USAst.

Go Away BirdBänd istus terve suve Tartus stuudios, et lindistada oma debüütalbumit, mis on nüüdseks valmis ja ilmub oktoobri lõpus. Albumi “Sleep On It” esitluskontserdid toimuvad Tallinnas 3. novembril Vabal Laval ja Tartus 4. novembril Genialistide klubis. Laval ühineb kolmikuga muusik ja helimees Veljo Tornist kitarril ning albumi salvestusel kaasa teinud Ans. Anduri liige Madis Aesma bassil. Visuaalefektidega rikastab kontserte visuaalkunstnik, bändi esimese muusikavideo “Sally” autor ja ka esikplaadi kujundaja Kristin Pärn, kes on teinud edukat koostööd ka Argo Valsi ning Super Hot Cosmos Blues Bandiga. Küllap on oodata ka viimase eestvedajat Janno Reimi, kellega koostöös ilmus Go Away Birdil suvel singel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.