OTT LEPLAND ANDIS VÄLJA UUE SINGLI JA VIDEO

Ott Lepland

Suvel muusikasõprade südameid ja raadiojaamade playliste vallutanud Ott Leplandi singel “Sinine safiir” peab nüüd laulja uuele loole ruumi tegema, sest kolmapäeva õhtul esitles Lepland koos oma bändiga Olympic Park Casinos värsket videosinglit “Ärtukuningas”, mis peale kontserti kohe ka YouTube’i jõudis.

29-aastane Lepland, kes kuuldavasti annab aasta lõpus välja akustilise live-albumi, tänas kasiinos toimunud etteaste alustuseks kõiki, kes värske muusikavideoga seotud (mehe sõnul viibis ta ise kasiinos esimest korda). Tänusõnad edastatud, esitleti publikule ahjusooja, humoorikat videoklippi ning seejärel alustas muusik koos oma bändiga live-etteastega.

Esimesena tuli rahva jaoks ettekandele loomulikult “Ärtukuningas”. Järgnesid “Ajaga võidu”, “Öö”, “Otsides ma pean su jälle leidma”, “Jäädagi nii” ning “Süte peal sulanud jää”. Siis oli vaheaeg, mille käigus jõudis Lepland lisaks tuttavate tervitamisele anda intervjuu Kanal 2-le.

Kava teises osas kõlasid laulud “Kohtume jälle”, “Tunnen elus end”, “Sinine safiir”, “Imede öö” ja “Läbi öise Tallinna”. Lisalooks taas uus singel “Ärtukuningas”. Vaata selle videot:

“Meie uus lugu “Ärtukuningas” on hoogne ja tantsuline ning räägib illusioonidest ja nende purunemisest – sellest, kuidas inimesed elavad pealtnäha uhket ja ilusat elu, kuid selle fassaadi taga avaneb hoopis nukram vaatepilt… või vastupidi,” avab Ott uue loo tagamaid.

Laulu autoriteks on Ott Lepland koos bändiga (Kristjan Kaasik, Kaspar Kalluste, Tarvi Kull, Viljar Norman ja Marvi Vallaste) ning laulusõnad kirjutas Taavi Paomets. Muusikavideo autoriteks on Vita Pictura Productions: režissöör Nikky West, kunstiline juht Serj Rimma, produtsendid Full House Agency, Sten Skolimowski, Georgi Maksimov, operaator Joosep Jürisson ning kaameraassistent Ivars Svarcs.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.