JANA KASK ANDIS KOOS LÄTI DJ-GA VÄLJA VÄRSKE VIDEO

[Ex] da Bass feat. Jana Kask "Like A Melody"

Lauljanna Jana Kask andis koos Läti DJ [Ex] da Bassiga välja ühise singli ja video pealkirjaga “Like A Melody”.

“Ma olen ammu suhelnud toredate Läti muusikutega, kellega me oleme ka varem teinud ühisprojekte ja mul oli väga hea meel, kui lätlased pakkusid taas võimalust ühise loo tegemiseks,” jagas Jana laulu sünni tagamaid.

[Ex] da Bass ja teised laulu kaasautorid Lotars Lodzins ja Janis Kalve sõnasid, et valmistades remixi ühele Brainstormi loole sündis neil idee arendada sellest välja täiesti uus laul. “Me tahtsime väga head naisvokaali ja mõtlesime kohe Jana peale, kellega oleme ka varem koostööd teinud,” lisasid laulu loojad. “Saatsime Janale loo instrumentaali ning tema laulis kohe peale meloodia ja kirjutas sõnad. Jana vokaal on väga võimas ja andis meile suurepärase võimaluse nüanssidega töötada ja lugu väga huvitavaks töödelda.”

Jana enda jaoks on loo video väga oluline: “Jutustan sellest, et mõnikord hindab armastatud inimene eelkõige välimust ja ei suuda meie sügavamaid sisemisi väärtusi mõista. Kuid see on õnneliku lõpuga lugu: zombie muutub inimeseks ja leiab ennast vaatamata sellele, et kallim ta maha jättis. Loodan, et iga inimene avastab videost iseenda loo, mis aitab meil saada õnnelikuks just sellisena nagu me oleme.”

“See oli meie jaoks väga huvitav koostööprojekt. Meil on nii hea meel, et lisaks laulule valmis ka nii põnev muusikavideo. Loodame, et see meeldib ka Eesti inimestele,” avaldasid oma rahulolu ka [Ex] da Bass, Lotars Lodzins ja Janis Kalve.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.