MIS ON SAANUD ANSAMBLI HU? TAGASITULEKUSINGLIST?

HU?

Need, kes MuusikaPlaneeti pikemalt lugenud, on vast kursis, et juba märtsis kirjutasime sellest, et 2007. aastal tegevust alustanud ning paar viimast aastat veidi rahulikumalt võtnud ansambel HU? plaanib n-ö tagasitulekut.

Kollektiivi bassimängija ja lugude kirjutaja Leslie Da Bass mainis märtsis MuusikaPlaneedile, et HU? on käimas stuudiovahet ja uus singel tuleb kevadel.

Kuna nüüd hiilib vaikselt ligi juba sügis, võttis MuusikaPlaneet Lesliega uuesti ühendust, et küsida, kui kaugele asjad arenenud on.

Muusik kinnitas, et “põhimõtteliselt on kõik valmis, aga näed, ei anta veel välja.” Ta avaldas lootust, et värske sinku avaldatakse siiski õige pea, kuna laul on suvine.

28. juulil postitati HU? Facebooki lehele foto lauljatar Hannaliisa Uusmast, märksõnaga #suvetuul. Kas see võib olla singli nimi?

Ansambli hittide nimistusse kuuluvad näiteks lood “Absoluutselt” ja “Depressiivsed Eesti väikelinnad”. HU? lauljatar Hannaliisa Uusma on viimasel ajal oma uue kollektiiviga HUNT avaldanud kaks singlit: “What U Gon’ Do” (oktoobris 2015) ja “Spring” (märts 2016).

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.