RAADIOS SKY PLUS MÄNGITI ESMAKORDSELT LAURA SINGLIT “94/95”

Laura

Märtsis looga “Supersonic” konkursi Eesti Laul 2016 superfinaali jõudnud Laura on valmis saanud ahjusooja pala “94/95”, mida mängiti täna hommikul esimest korda raadios Sky Plus.

“Lugu räägib sellest, et lapsepõlv on olnud tore ja on möödas, aga nüüd tuleb edasi ka vaadata,” rääkis Laura raadiojaamale.

Lauljatar pajatas, et nad rääkisid enne loo sündi muusikapala autori Sven Lõhmusega Laura lapsepõlve teemadel ja laulusõnadesse sai kirjutatud asju, mis päriselt juhtunud või on olemas.

“Näiteks oli mul lapsepõlves aia taga nõiamaja, erinevatest klaaspurkidest, mida vanaisa aitas teha. See on ka sinna loosse sisse pandud. Päriselt oli olemas ja sugulaste ja sõpradega sai seal mängitud,” kommenteeris Laura.

Pala “94/95” saab kuulata siit (vali saatetund, mis algab kell 9:00, loo algus 13 min. 45 sek., sellele eelneb telefoniintervjuu).

Lauljatari järgmine esinemine toimub laupäeval, 9. juulil kell 21:00 Õllesummeril, Simonsig Jazzi- Ja Veiniaias. “Saab kuulda vanu hitte mõnusas, rahulikus dzässilikus kuues,” lubas Laura.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.