ÕLLESUMMERI ESIMENE PÄEV

Õllesummer

Tallinna Lauluväljakul sai kolmapäeval alguse neli päeva kestev Õllesummer Festival, mille avapäeval astusid üles näiteks Cartoon, Elina Born, Karl-Erik Taukar, Maarja-Liis Ilus & Rein Rannap, I Wear* Experiment, Kaire Vilgats ja paljud-paljud teised. Õhtu lõpetas Briti elektroonilise muusika punt The Prodigy, keda Õllesummeri tiim on juba ammu siia oodanud.

Ka MuusikaPlaneet on festivalimelust osa võtmas ning saate siit ürituse toimumise ajal lugeda sellest, mis meile kohapeal silma ja kõrva jääb. Pildigaleriid festivali avapäevast näeb neljapäeval.

Õllesummeri programmiga saab tutvuda siin, festivaliala on avatud ajavahemikus 17:00 kuni 01:00.

Loe ka meelespead festivali külastajale!

* Pileteid saab osta Oru ja Mere värava kassades kell 17.00–00.30. Pääsmete kohta saad infot Piletilevi kodulehelt. Kohapeal ostetud festivali ühe päeva pilet kehtib ainult ostmise päeval. Ühe päeva pileti omanikul on võimalik osta käepael väravate juures ja laulukaare hoone esimesel korrusel asuvatest infopunktidest (5 eurot), millega saab vajadusel väljakule taassiseneda.

* Festivalile tulles võta kindlasti kaasa isikut tõendav dokument. Müüjatel on kohustus alkohoolsete jookide ostjalt küsida pildiga isikut tõendavat dokumenti, veendumaks, et ostja ei ole alaealine. Isikut tõendava dokumendina kehtivad ID-kaart, pass ja juhiluba.

* Lisaks tavapärastele parkimiskohtadele Lauluväljaku ümbruses saavad külastajad parkida ka Mäe tasulises parklas. Parkimistasu on 3 eurot päev.

* Eribussid väljuvad Oru väravast kolmapäevast laupäevani Viru hotelli juurde ning Mustamäele ja Õismäele kell 1:00. Pileteid hinnaga 3 eurot saab osta 15 minutit enne bussi väljumist busside juurest.

* Õllesummeri ametlik taksopartner on Tallink Takso. Taksopeatus asub Mere väravas.

* Järjekordade vältimiseks kaksa Õllesummeril mugavalt mobiilimakseäpiga Paych! Kasutamiseks lae Appstore’ist või Google Play’st alla rakendus nimega Paych, loo kasutajakonto ning ühenda oma pangakaart. Tõmba äpp kohe, sest nii väldid pikkades järjekordades ootamist ega pea muretsema sularaha pärast. Vaata www.paych.ee

OTSEBLOGI ÕLLESUMMERILT (6. juuli): 

00:02 Õllesummeri esimene päev on läbi saamas ja küllap võivad korraldajad sellega rahule jääda, sest ilm oli päikesepaisteline ja see meelitas kohale palju rahvast. Homme näeb MuusikaPlaneedi pildigaleriid esimesest päevast. Praegu aga - head ööd!

22:53 The Prodigy ootel. Lauluväljak on paksult rahvast täis.

Õllesummer
21:43 Elina Borni esinemine kogus hulgaliselt pealtvaatajaid. Seksikalt musta riietatud Bornil oli oma bändiga väga hea sünergia. Muideks, esimest korda kõlas ka Elina uus singel "Don't Even Know You Yet", mis varsti ametlikult välja tuleb.

Cartoon miksis pealaval erinevat välismaist muusikat, näiteks kõlasid Faithless, Sash!, Bomfunk MC's...

20:24 Karl-Erik Taukar avaldas MuusikaPlaneedile, et lisaks lugudele tema debüütalbumilt "Vääramatu jõud" kuulevad Õllesummerdajad täna esmakordselt uut singlit, mil nimeks "Tähti täis on öö"! Küsimusele, kas laval ka külalisesinejaid on, vastas muusik eitavalt. Taukar astub TV3 lavale kell 22:00!

20:04 Apelsin alustas oma soovikontserti palaga "Seljakotid selga"! :)

19:37 Päikseline ilm on Õllesummerile meelitanud väga palju inimesi. I Wear* Experiment'i live oli super ja La La Ladiese energia nakkav. Äsja alustas oma kavaga Maarja.

17:25 Sel aastal 30-ndat sünnipäeva tähistav kollektiiv Vanaviisi tunnistas, et vaim on esinemiseks valmis ja neilt saab täna kell 20:30 kuulda õlle- ja merelaule: "Laval ka külalisesinejad aegade hämarusest ehk Vanaviisi algusaegadest. Seega welcome to Retro telk ja pidu!".

17:04 Ahoi! Tänavusel Õllesummeril astub esimesena (kell 18 Retro FM laval) üles särtsakas ansambel La La Ladies, kes pääses looga "Unikaalne" konkursi Eesti Laul 2016 poolfinaali.

Neiud pajatasid MuusikaPlaneedile, et Õllesummeril kuuleb nende uut lugu "Meile meeldib". 

"Täna on energia hoopis teine, 5 bändipoissi annavad live'is palju juurde," kommenteerisid nad.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.