OUU ANNAB VÄRSKE ALBUMI PUHUL VÄGEVA ESITLUSKONTSERDI

Ouu "Mango Fetch"

Järjekindlalt inimeste südameid ning tähelepanu võitev viieliikmeline muusikaline grupeering Ouu annab välja oma teise kauamängiva heliplaadi, millel nimeks “Mango Fetch”.

Eesti Ekspressi poolt nädala albumiks tituleeritud albumit esitletakse juba sel reedel, 17. juunil, Von Krahlis. Suve jooksul esitleb Ouu oma üllitist siin-seal, astudes üles erinevatel lavadel. Muuhulgas esineb Ouu Kumu ÖÖ festivalil, Positivus festivalil ning ka Intsikurmu festivalil.

Nimevaliku kohta pärides, vastab Hyrr Innokent Vainola, bändi üks eestvedajatest: “Kuna see album meenutas mulle oma iseloomult tüdrukuid, eelkõige nende kärsitust ja kannatlikkust, siis tundus paslik anda albumile tüdrukunimi, nii saigi Mango Fetch”.

“See muusika siin albumil on sihtgrupita – seda võivad kuulata kõik, kes heaks arvavad,” kirjeldas Tiit Liblik albumit.

Uus album on juba kuulatav Spotify’s ning füüsilisel kujul soetatav ka Apollost, Biit Me plaadipoest ning ka Laseringist.

Sel reedel toimuval Ouu albumiesitluskontserdil aitab publikut üles kütta ka Ouu võitluskaaslane igal rindel, härga täis rokiansambel The Boondocks, kes sai hiljuti maha ka uue loo ning muusikavideoga.

  • Ouu koosseisu kuuluvad: Hyrr Innokent Vainola, Tiit Liblik, Rahel Ollisaar, Jaan Sinka, Rihard Niinberg
  • Ouu debüüt oli aastal 2014, mil väljutati album “Sammalhabe”
  • Albumilt “Mango Fetch” on ilmunud kolm singlit, nendeks “El Pueblo Sonido”, “Take Me Back In Time” ning “La Maison de l’Horreur”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.