LAUPÄEVAL TOIMUB KADRIORU PARGIS HEATEGEVUSÜRITUS PARDIRALLI

Pardiralli 2016 poster

Sel nädalavahetusel saab Kadrioru pargis nautida vaatemängulist vannipartide võiduujumist ning meeleolukat heategevuskontserti, kui toimub Pardiralli 2016.

Heategevuslik kogupereüritus saab alguse kell 12:00 ning on kõigile tasuta. Päeva keskmes on tuhandete kummipartide ujumisvõistlus ehk pardiralli. Kadrioru pargi kanalis lastakse vette 10 000 vanniparti, mis läbivad seal kindlaksmääratud distantsi. Partidele annavad hoogu juurde “spordikommentaatorid” Gaute Kivistik ja Margo Mitt.

Vannipartide rallile eelneb ja järgneb meeleolukas kontsert, kus astuvad üles puhkpillikvintett Reval Wind, rahvatantsurühm Tuurit-Tuurit, Laine Mägi tantsukooli tantsijad ning peaesinejana Ott Lepland. Terve päeva jooksul saavad lapsed lustida batuutidel ja erinevates töötubades ning nautida doktor Klounide ja õhupallimeistrite etteasteid. Kohal on ka näomaalijad ja vahvad maskotid.

Pardiralliga kogutakse annetusi vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse teenuste rahastamiseks ning sonditoitu vajavate laste toetamiseks. Veel kuni täna, 9. juuni südaööni on kõigil headel inimestel võimalik anda selleks oma panus Pardiralli kodulehel. Kuigi Internetis müüdavad rallipardinumbrid on tänaseks otsas, saab endale annetuse eest lunastada järjekorranumbri, mille alusel osaletakse heade sponsorite poolt annetatud rohkem kui 140 kingituse loosis.

Pardiralli projektijuht Ragnar Põllukivi on kõikidele juba oma panuse andnutele väga tänulik. “Oleme liigutatud, kui paljud juba meie algatusega kaasa on tulnud ning tänulikud ka neile, kes ei pea paljuks veel järjekorranumbri soetamisega Pardiralliga liituda,” sõnas ta. “Kes aga soovib väga just võistluspardiga rallis kaasa lüüa, sel tasub tulla 11. juunil Kadrioru parki kohale, sest 700 võistlusnumbrit jagatakse annetuste eest välja üritusel kohapeal,” lisas ta.

Auhinnalistele kohtadele tulnud pardinumbrid ning kingituste võitjad tehakse teatavaks nii üritusel kohapeal kui Pardiralli kodulehel. Kohalviibivad võitjad saavad oma võidud ka koheselt kätte, teistega võetakse ühendust ning toimetatakse auhinnad Itella abiga neile sobivasse pakiautomaati.

Kel pole mitte kuidagi võimalust 11. juunil Kadriorgu kohale tulla, saavad vaadata ürituse otseülekannet Pardiralli kodulehelt.

Pardiralli 2016 kava:

12:00 EVLVL juhatuse esimehe Märt Avandi avakõne
12:05 – 13.30 Puhkpillikvinteti Reval Wind
Rahvatantsurühm Tuurit-Tuurit
Laine Mägi tantsukooli tantsijad
13:40 EVLVLi pardiralli
14:10 Ott Lepland
15:00 – 15.15 Pardiralli edukamate osavõtjate tunnustamine ja tänusõnad

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.